Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

žicanje artikala

drage žene, zanima me kako reagirate na to kad vam se korisnice jave za neki artikl i usput ispričaju svoju tužnu životnu priču koja završava time da nemaju novaca za kupnju i suptilno traže da im se artikl pokloni? u mom slučaju radi se o artiklu, koji po mom mišljenju nije neophodan za život. jel to igranje na ono ako prođe, prođe, ili sam ja prehladna srca? [:hihot]
2015 08 06
ide mi na živce to žicanje...nije do toga da ja ne bih poklonila, ali mrzim kad me se stavlja pred gotov čin, ono ja slaba sirota nemam za kruh i mlijeko, pokloni mi haljinu za izlaske
2015 08 06
Mene je jedna žena nazvala - preko Njuškala našla broj. Kao, jako joj je teško, možda stvarno jest. I onda joj velim da imam robe, ali većinom 36, ona kao nosi 42, rodila je, nema za pelene... I ponudim neke stvari od sestre, ona nosi 42, poslala bih joj tiskom jer je jeftinije, poklonila više stvari... I onda ona počne jel imam kakvog nakita, je li to sve što bih joj poklonila moderno, rekoh joj sve je novo i u super stanju i ona opet - jel sigurno sve moderno??? I onda me gnjavila, gnjavila i nisam joj poslala ništa [:sokiran]
2015 08 06
Jer dok ide u pedijatra to sve mora biti jako moderno...
2015 08 06
I mene je jedna zvala preko Njuskala!!! Nema novca, a mora u svatove i baš mi joj moje cipele bile idealne i moli ono prava neka zajebancija....
2015 08 06
Sve ovisi koliko si imuna na manipulaciju.
2015 08 06
ista stvar... na njuškalu žica električne cigarete, tabakere, cigaršpiceve, a sve se nema... pa brate mili, ako nemaš za hranu, nije valjda bitno imaš li kutijicu za spremiti cigare [:vrti]
2015 08 06
bude toga vise na fejsu [:smije] [:smije]
2015 08 06
pita dali je moderno?? [:sokiran] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:boji]
2015 08 06
Ako mi na vrata dođe netko gladan žedan i jadan, dobit će komad kruha, koju paštetu i nešto robe koju više ne nosim.. Sjećam se jednom iz firme gdje radi moja sestra, skupljale se kune za jednu ženu (dijete joj je bilo jako bolesno, nešto tako), odrekne se sestra svojih kuna (koje su i njoj potrebne za život, ali hvala Bogu ima živo i zdravo dijete pa se odrekne koje kune, nije problem..) nakon par dana, ta ista žena u kafiću, puši crveni malboro.. Za to imaš??? Stvarno.. Zato više ne dajem novce. Ako si gladan, dođi i podijelit cu kruh s tobom, novce ne dajem. O ovoj modernoj odjeći, nakitu ni nema rasprave [:hihot]
2015 08 06
... na njuškalu žica električne cigarete, tabakere, cigaršpiceve ... [:frustriran] ovo mi je najbolje, još sam dobro prošla!
2015 08 06
al takve se ne daju otjerati, kažeš hvala ali ne hvala, i onda dobiješ poruku što si ona sve ne može priuštiti u životu, a ja glupača tresnula visoke cijene.
2015 08 06
I najbolje još od svega, ne znam ja što je njoj moderno [:sokiran]
2015 08 06
Meni idu na zivce one koje te iscjede sa svim mogucim mjerama, te kasnije nisu u stanju reci da ne bi, nego sute ko stoka [:frustriran]
2015 08 06
ko fol nitko nema za život, ali zato imaju za kompjuter, internet, mobitel, pare na mobitelu za zivkanje i žicanje, a da ne spominjem sve vrijeme svijeta koje troše pregledavajući krpice
2015 08 06
1 2 3 4 5