Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stoti put ista tema

Može me adminka blokirati,ali otvaram temu iz zbog jednog jedinog razloga. Unazad par dana dobivam poruke u inbox tipa,,,,dali je majica negdje poderana-ima li muce .haljina je negdje oštečena,,zašto je prodajete.Haaaaaaalo,dali netko čita opis artikla [:ljut] ,dali se čitaju povratne,opis o meni. Zamjene---jeste li za zamjenu....najmanje deset upita u dva dana,,,NISAM ZA ZAMJENU. Cijene su niske iz razloga što piše ,,rasprodaja,,a ne zato što je nešto strgano podrapano [:tuzan] Od kad smo postali takvi snobovi [:ljut] krpice su rabljena roba,,a ja se tako i ponašam i stavljam cijene Žao mi je nemam robe ,a možda i imam sa tolikim glupim nazivima,da ni same neznaju šta znaće,,,virtage lake ovo lajk ono i da košta 200 -500 kn, Smatram da sam prodavač koji ima robu što svaka normalna cura ili žena ima ,,i zbog toga se ne sramim [:smijesi] Imala sam puno puta predivne suradnje sa divnim krpičarkama,,,pa neka i tako ostane. [:poljubac] Ne odgovaram više na takva pitanja,na početku posta,,a za sve normalne cure žene uvijek stojim na usluzi Izvinjavam se unaprijed ,,ako sam nekog povrijedila [:smijesi]
2015 08 11
Meni vec peta uzela podatke,a od uplate ni bu [:hihot] [:sramezljiv] fakat cu pocet ostavljat neutralne komentare [:sramezljiv]
2015 08 11
To se zove uglavom d***** u zdrav mozak, ili pravim se celava pa mozda mi zamjena prode [:smije]
2015 08 11
Mislim da ćete se prije riješiti stvari zamjenama jer se prodaju nove i moderne stvari, ali svatko ima svoje želje i treba poštivati kad piše "nisam za zamjenu". Ja nikad ne šaljem upit za zamjenu ako je naglašenu u opisu da nema zamjene.
2015 08 11
skroz te razumijem...najbolje je pitanje.." zašto ju prodajete" ...pa mislim stvarno... [:vrti] ...čemu se netko mora opravdavati zašto nešto prodaje...vidim da masa cura napravi lektiru od toga u opisu artikla...to je moja stvar zašto nešto prodajem,a o stanju artikla me ne smetaju pitanja...i sama volim dodatno provjeriti da li je sve ok.
2015 08 11
ja volim pitanje "gdje ste ju kupili"? [:kesi]
2015 08 11
I meni Pise da nisam,ali u zadnje vrijeme zamjene su mi super [:kesi] [:smije]
2015 08 11
mene osobno nisi, niti ulazim više u temu ,ovo nije reklamiranje za tebe ,vec znam te kava si i kava ti je robica , stvarno si povjna a da ne pišem o tvojoj predivnoj mirisnoj robi, isti slucaj je kod mene , imam niske cijene ,da se riješim robe , da na žalost , neke cure u opce ne citaju ,što u opisu o meni piše . I to me juti, ne prodajem poderano niti ošteceno, sve sam navela o pisu, tebi jacica svako dobro želim. I vama drage moje kupilice i prodavacice . [:smijesi] [:poljubac]
2015 08 11
Najbolje je koliko ste to platili i gdje ste ju kupili? [:smije]
2015 08 11
Potpisujem!! Ali ima mooooore onih kojima,u opisu piše NE ZAMJENE, a redovito pitaju može li zamjena, meni više to ide na živce nego sve ostalo ... Eto [:sramezljiv]
2015 08 11
Jacica..vjerujem da iskreno pises opis artikla, na zalost dosta njih presucuje pravu istinu, i onda kad dobijes artikal sa mucicama, ostecenima i sl...prodavacica napada, jer se sama nisi raspitala o tome, prije kupnje [:ljut] ..ili ona to nije vidjela! [:ljut] Dozivjela, i to od cura sa preko 200 povratnih...i shvacam kupilice...iako ima onih koje to pisu, eto da napisu..a ni ne misle kupiti!
2015 08 11
Meni smeta kad me netko pita za zamjenu, a onda ne da u zamjenu ono što odaberem, izgovori su: To mi je od seke, to mi je od babe, to sam prodala, čekam uplatu za to... [:vrti]
2015 08 11
zato ja ne mijenjam...ali i ja uvijek pitam o stanju artikla..iako to stoji napisano ... tako se ograđujem od namjernog ili slučajnog previda oštećenja. Tko se opekalo..puše i na hladno [:smijesi]
2015 08 11
pa suzice gdje si ti [:poljubac]
2015 08 11
primir to mi je poznata stvar . [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 08 11
1 2 3 4