Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

paket koji nije stigao na adresu

Pozdrav, od jedne clanice sam narucila jedan artikl po jako jeftinoj cijeni, medjutim taj paket zaista nije stigao na moju adresu jer za 15kn nevidim razloga da ga ne preuzmem taman da je i krpa za pod. Doticna mi salje poruku da je paket vracen i da ce me prijavit,ja nemam pojma o cemu je rijec i pokusavamjoj objasnit da paket nije ni dosao do mene.da bi na kraju rekla kako su u posti napisali nepistojeca adresa sto je sasvim netocno i nabrojala mi koliko je ona sve to platila,od paketa od 15kn da je doslo do cifre od 80kn. I meni sad glupo bilo da ne ispadnem nepostena kao uplatit cu joj novce nek mi posalje racun, cura se nije 10 dana javljala i sad mi posalje br racuna da joj uplatim novce, medjutim ja sad vise nisam sigurna dal bi joj uplatila jer ko zna hoce li ona meni to poslat....
2015 08 17
ajme pa necete joj valjda uplatiti tolke novce??? [:sokiran] [:sokiran] nemoguce da je platila nekakvih 80 kn za prakticki tako jeftin paketic,ne uplacujte nikakve novce,hoce vas nasamariti jer ste novi,nedajte se [:sramezljiv]
2015 08 17
ona ga možda niti nije poslala,neka vam slika potvrde koje ima,ako ih ima
2015 08 17
E bas to, neka slika taj racun od 80kn. Kaj je slala s preporuceno helikopterom da je tolko doslo [:pospan]
2015 08 17
Nemoguće, apsolutno nije moguće, baš nikako!!!!!! [:vrti] Nemojte ni slučajno uplaćivati to, pa i pod cijenu negativne jer ona vas vara!
2015 08 17
traži potvrde o slanju(račun) sa šifrom paketa neka slika i neka pošalje na mail u veličini A4 papira na potvrdi mora pisat njeno ime prezime, adresa, i vaši svi podaci+ šifra paketa, žig pošte i potpis poštanskog djelatnika po šifri paketa provjerite što se dogodilo s paketom
2015 08 17
Uslikala mi je paket ali nikakav racun mi nije pokazala, prvo je tvrdila kako sam vratila paket a onda kao kriva adresa i sad mi salje poruke ja joj se ne javljam dok ne razmislim ali mislim da cu ju otpilit po cijenu negativne jer se 10 dana nije javila imala sam svega jednu suradnju di sam uplatila curi 300kn i proslo je bez problema a sad za 15kn da uplacujem nekom 80kn malo je to previse,samo sam htjela vidjet jesam li ja ispala fer ili ne...
2015 08 17
Sorry,ali di si bila svih ovih dana,tolku paniku si mi digla i onda se vise ne javljas, pa necu ja tebe naganjat, sad kad vise nisam u gradu jer ne zivim u zg sad ti ovaj tren nemam di uplatit. A uplatit cu ti pola kad se vratim u zg,a paket mi nemoras ni slat jer ovo su djecja posla, stiglo, vratilo izmisljena adresa itd...bas
2015 08 17
Nemam se ja sta sramotit, ja sam samo.trazila misljenje drugih ljudi i ja nisam balavica koja cu se svadjat i ti se meni nemoj prijetit nego kad mi prilozis racun stize ti uplata, ja djubre nisam da bi se igrala ovakvim glupostima. Uostalom ja sam mogla bit ta koja je mogla jednostavno rec paket nije stigo i nemam ti sta uplacivat, da je doso bio bi preuzet. Al ovako pokusavam nadoknadit tvoj gubitak koji i nisam duzna Jer ja paket NISAM NI DOBILA,A KAMOLI VRATILA jer drugo da sam ja odbila preuzet onda je to bezobrazno od mene ali ovako nije moja krivica [:kesi]
2015 08 17
zašto teta monikaprodaja briše postove [:sokiran]
2015 08 17
Ne dobije li se za paket sifra slanja? [:sokiran]
2015 08 17
Da i mene zanima zasto brise,mene zeli osramotit bar mi je sad tako napisla, ja sam joj rekla da cu joj pola uplatit a nemora mi to vise ni slat, njen odg je da ju nezanima da oce punu cifru...ja vjerujem da je ona to platila al neznam cemu takvo ponasanje, mogla sam bit ja bezobrazna i rec gle draga to nije ni doslo do mene i nemam ti sta uplacivat al ovako zelim joj bar pola nadoknadit s tim da mi nemora slat paket al ona hoce neki odredjen iznos
2015 08 17
Kaze da joj postar ne izdaje racune, uglavnom htjela sam ispast ok al s njom je to nemoguce
2015 08 17
Ukratko prijavila sam ju samo zato sto je rekla da ju nazanima da oce sav novac i kao paket ce mi opet poslat, ja sam nova ovdje neznam pravila i jasno m je da se greske dogadjaju al ne trpim bezobrazluk i prijetnje da ju nezanima da oce sve sto je platila
2015 08 17
Racun koji je dobila kad je slala, to je jedini dokaz koliko je sto platila.
2015 08 17
1 2 3