Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pa nevjerojatno!!!!!!!!!!!

evo da podjelim s vama jedno iskustvo koje jednostavno nemogu vjerovat.......jedna osoba mi ostavila negativnu ocijenu zato što valjda iste sekunde nisam odgovorila na poruku pa ja nevjeruje kakvih ljudi ima........pa jel omguce da netko može mislit da sam ovdje od 0-24 ili bilo tko drugi.........neznam šta da više kažem jednostavno nemogu vjerovat [:frustriran]
2013 03 23
niti ja [:vrti]
2013 03 23
koma,ljudi izgleda spavaju na mojim krpicama i samo se ceka jedna sitnica da ti pljusnu negativku! ne sekiraj se...
2013 03 23
Javi se administratorici i objasni situaciju i ona ce ti obrisat negativnu inf jer je bez razloga. :)
2013 03 23
Izbrisati ce ti adminka,javi joj se :)
2013 03 23
pa nemam pojma takvi ljudi ocito nemaju život i vise ovdje po cijeli dan i histerično cekaju odgovor i ako neodgovoriš u roku odma eto ti šta se dogodi nemogu vjerovat.......ja znam cekat na odgovor po 5 i više dana pa nikom ništa....još sam po tome ja trebala onda ostavit negativnu jer je ženska bila toliko bezobrazna i nije mi uopce htjela potvrdit jel je to ta veličina košulje koja mislim da je.....e i samo da kažem još cekala je moj odgovor od popodne negdje odpriliko od 16h do 21h navecer
2013 03 23
mislim si cak bolje da ostane da si cure pročitaju jer sam ispod ostavila odgovor pa da vide da malo nije normalna
2013 03 23
primjetila sam da izgleda neke curke nemaju privatni život,stalno vise na krpicama škola,fax,posao,kuhanje,djeca?????? 0 bodova ja znam ne svratiti 2 dana,ali se potrudim odgovoriti na pitanje,ako ne uspijem,pa Bože moj,pitaj ponovo ako te baš nešto zanima ja čekam par dana da mi cura odgovori,ako se ni tada ne oglasi,brišem pitanje i idem dalje u potragu ja imam bolje bisere,kad me pita za 4-5 stvari za mjere,pa mjerim i tražim po kutijama i ladicama di mi je šta,a gospođica se više i ne javi pa daj bar napiši-ne paše i baj baj
2013 03 23
šta se bojite negativnih lijepo odgovori ispod te neg i obrazloži šta se dogodilo,svatko pametan zna da netko ne zaslužuje neg jer se nije javio odmah mene takva neg ne bi odbila od suradnje
2013 03 23
A JESUS
2013 03 23
Uzas matejaandreja-neki su ljudi stvarno nenormalni.. [:frustriran] Sta se meni nekidan dogodilo..Javi mi se cura da joj nesta izmjerim i ja joj odmah odgovori da idem sada na posao i cim uspijem cu joj javit a ona meni nakon 1 MINUTE ZAMISLITE posalje CEKAM i [:frustriran] Hahahahahahah-ja ono wtf,sa takvim osobama bolje uopce ne suradivati jer znas da ce bit pizdarije..
2013 03 23
u potpunosti se slažem s tobom popcorn......radilo se o dječjoj košulji veličine kao četvorka ali po mjerama je meni izgledalo kao da je osmica i lijepo pitam dali je stvarno četvorka i to u razgovoru jedno tri puta i stalno izbjegava odgovorit na to pitanje i na kraju mi odgovori PA PIŠE VAM VELIČINA neznam jel lagala ili šta ali mogla mi je napisat jednostavno i potvrdit da četvorka je.........tako da sam vidjela da nešto mulja i da mi je htjela podvalit očito...... neznam jel me razumijete ali neda mi se nagomilavat još više nepotrbne robe pa želim bit sigurna šta uzimam.....na kraju sam joj se zahvalila i rekla da odustaje ali ona je valjda histerično toliko htjela moju duksu pa mi se valjda išla tako osvetit
2013 03 23
shopingholiq upravo tako totalno nemoralno.....necu tražit adminku da mi to obriše neka svi vide kakva je
2013 03 23
Bolje draga trazi za tvoje dobro jel ti ponekad samo netko pogleda postotak feeda-ne cita a posto ih imas malo nece netko htjeti kupiti od tebe.. [:tuzan]
2013 03 23
ma necu tako je kako je a ako netko baš baš jako želi kupit valjda ce procitat o cemu se radi pa ce skuzit da je bezveze a uostalom imaju cure koje su mi vratile pozitivno pa mogu kontaktirat njih i vidjet da sam poštena
2013 03 23
1 2