Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeli u redu?

Jeli ok od mene da pitam curu da mi prva posalje dzemper pa da ja onda uplatim ako ima samo 2 povratne i to kao kupac ? Ne cini mi se kao prevarant ali nebi riskirala , ove krpice su lude skroz [:tuzan]
2015 08 31
nisam to jednom zamolila, uz objasnjenje zasto to molim. i svaki puta bilo sve savrseno.
2015 08 31
U redu je i ne bi se trebala ljutiti zbog toga
2015 08 31
Da, nisi prva koja je to trazila Takoder je i meni sve proslo ok :)
2015 08 31
Super onda, predlozila sam joj tako
2015 08 31
koliki je tvoj rizik da ne dobiješ uplaćeno....toliki je i njen da neće dobiti lovicu za poslano. na žalost....svakodnevno smo svjedoci da za sitnu lovu varaju i one sa mnoštvom povratnih.....tako daaaaaaa........ [:sokiran]
2015 08 31
ako se ljuti, eto ti znaka za uzbunu..
2015 08 31
Uvik je rizik ali mislim da nije bas jednak kod mene sa 63 pozitivne i kod nje sa 2 :/ Ne kazem da je prevarantica al eto.
2015 08 31
ja bi je ljepo zamolila ako hoce tako..neznam sve veci je rizik ovdje kupovati [:kesi] ako se ljuti to je mali znak za uzbunu.. sretno [:smijesi]
2015 08 31
''ako se ljuti to je mali znak za uzbunu..'' sorry, ne bih se složila. [:smijesi] Da imam 2 povratne, kao što sam nekad imala, nikome, kao što i nisam, ne bih slala prije uplate. [:smijesi] Također, ne bih nikome tražila robu da mi pošalje prije uplate ma koliko god povratnih imao.
2015 08 31
u redu je da pitaš, al nemoj se ljutit ak ti cura ne pristane. rizik je i tvoj i njen [:smijesi]
2015 08 31
po meni to nipošto nije u redu. to je i njen rizik, bez obzira na veći broj povratnih kod tebe. i ako odbije, znači da razmišlja svojom glavom. tko bi normalan posalo nekom nešto bez uplate? pih. zato postoji pouzeće i slične metode u našoj pošti..
2015 08 31
Pristala je da mi posalje tako da sve ok, vidim da cura nije prevarant a nisam ni ja tako da cim mi dode ja uplacujem a i kaze da trenutno ima neke probleme s karticom pa nije problem da mi posalje i onda da uplatim za par dana [:smijesi]
2015 08 31
uplatiš dio prije i ostatak kad dođe XD
2015 08 31
Da, mogli smo i tako [:sokiran]
2015 08 31