Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povratne informacije

Kako vi s tim stojite? Ja se sjećam prve suradnje tu, kupila sam "original" (moš' mislit) sunčane naočale, i to ženska je slala poštom i da platim pouzećem. Ja uredno platim, ostavim joj povratnu, a ona meni ništa. Kad sam uzela stvari na poklon, ja ostavim povratnu, meni ništa... ajde, mislim - možda ne želi ostavljat jer sam ionako platila samo poštarinu jer je stvar bila na poklon. Kad ja poklanjam stvari, svejedno ostavim povratnu informaciju. No, sad na kraju - poklonim curi lot robe, u poruci mi napiše "sve ok, stiglo je", ali ne ostavi povratnu. Ja joj napišem da mi napiše, ako nije problem, ona se logira opet, ali ne odgovara na poruku i ne ostavlja povratnu. Pokloniš nešto, na kraju, i ne dobiješ ni to? Imala sam puno više suradnji nego povratnih.... na kraju sam sad počela brisati povratne onima koji nisu meni ostavili. [:tuzan]
2015 09 10
Zašto? Koliko sam ja puta ostala zakinuta pa sta? Ja svoje obavim i moj obraz je čist, a sad..
2015 09 10
pa i ja sam više suradnji imala nego što povratnih imam, nekima se valjda neda stavljati povratnu
2015 09 10
I meni u zadnjih par suradnji nije ostavljena povratna. I to isto nakon sto sam ih zamolila. I onda sam i ja obrisala svoju njima. [:smije]
2015 09 10
I ja obavim svoje, ukoliko je ja ne dobijem a vidm u nekoliko navrata da je član logiran, izbrišem povratnu koju sam dala!
2015 09 10
Bas sam htjela otvorit temu za povratne, cure u cemu je problem, zasto ne ostavljate povratne, dosla sam u situaciju da moram moljakat da mi ostave povratnu nakon suradnje [:frustriran]
2015 09 10
Ma ni meni nisu ostavili puno puta povratnu .. ne znam nekima je tesko napisati iako im za to treba pola minute [:vrti]
2015 09 10
Meni je jedna cura rekla kako je njoj glupo ostavljati povratne,ali da ja slobodno ostavim njoj [:smije] Ahaa jep... [:hihot]
2015 09 10
Haha njoj glupo ali je bitno da se njoj ostavi [:vrti]
2015 09 10
Ja ostavljam povratne. Lijepo je i kad ih dobijem. Ali sam se navikla i da ih i ne dobijem. [:smije]
2015 09 10
Meni stvarno nije jasno kaj je tak teško napisat barem jednu rečenicu. Mislim zato su i tu da nam olakšaju kupovinu/prodaju.
2015 09 10
bila bih zahvalna i da dobijem poruku da je predmet stigao i da je sve u redu. no, nista. paket podignut, saljem poruku jesu li zadovoljni, a odgovora nema... kultura=0
2015 09 10
E pa ja sam rekorder u tome ja svima ostavim povratne, cure kupe stvari jave se oduševljene povratne nema i tako sigurno preko 50 puta. Odustala sam tko stavi stavi tko ne stavi više se ne opterećujem, ali stvarno mislim da to nije ok [:vrti]
2015 09 10
Evo jedne cure koja stavlja povratne ProudMary svaka čast [:smijesi]
2015 09 10
[:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2015 09 10
1 2