Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zalutalona putu u pošti???

Ne želim da se o meni misli da sam nekoga prevarila....poštenje mi je uvijek na prvom mjestu...naučila sam pouku....kako slati da si siguran...i ima ljiljkana pravo... treba slati s požurnicom ili s potvrdom primitka da se može pratiti put pošiljke.....i nebi bila sad u ovoj situaciji... [:vrti]
2015 09 14
ma bravo za HP...ako ne želiš platiti više, mi gubimo paket, pa se ti lijepo j... [:frustriran] to je samo tu moguće
2015 09 14
ne znam vise kako je poslano iskreno , morala bi prolaziti cijeli razgovor koji je vise natezanje pa ima 1000 poruka :/ nista nije stiglo i ja sam naivno cekala, mislila sam, uvijek se moze dogoditi da se duze ceka... ali mislim da je nakon ovog da je ona izgubila taj listic od paketa odma postalo jasno da vjerojatno nije ni poslala :/ znate da neke ljude trebate cekati 100 godina da odgovore ili da se dogovorite, sto mene uzasno zivcira, volim kad sve ide glatko :(
2015 09 15
Baš je to neugodno, ja isto ne volim slati obično ali nekim kupcima je to draže jer je jeftinije. Tada šaljem isključivo na njihovu odgovornost. ak2306 mislim da ti nikad nije ni poslala tajice jer ne razumijem kako ikome može pasti na pamet bacati potvrdu prije nego dođe kupcu. To su nažalost ovdje izlike za varanje. [:znoji]
2015 09 15
Ja sam poslala i curi nije stiglo! Slala sam obicno :(
2015 09 15
ak2306, jel neka cura sa puno povratnih ili neka nova? jer se na tim "it" stvarima najviše krade i mulja [:vrti] Osobno ni ne šaljem obično...radije izgubit kupca nego da se izgubi pa da kupac mene okrivi. Ili ću radije sama nadodati tih 5kn pa sam mirna.
2015 09 15
1 2