Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Izbjeglice u Hrvatskoj

Ja, Vi, milijon+ ljudi u RH nisu krivi za nastalu situaciju i izbjegličku krizu i nismo dužni pomagati tim ljudima! Neka im pomažu oni koji su ih protjerali iz njihovih domova, oni koji su im uništili njihovu zemlju, ekonomiju, sve, učinili im sranja u životu. TI IM NEĆE POMOĆI ! Oni će guzicu u kraj, eventualno će poslat koju milijon eura/dolara pa se Vi ostali bakčite s tim, nas nije briga, mi smo novčano pomogli. Pogledaj šta radi Amerika! Oni ne žele te ljude u svojoj državi! Oni su humani, oni šalju novčane pomoći državama koje su prisiljene takve ljude prihvatiti!!!
2015 09 17
srozat ce cjjene rada u njemackoj i bogatijim eu zemljama,kod nas se nema vise sto srozati kad su sva radna mjesta unistena u zadnjih 25 godina, ostali su samo trgovci i konobari :) a ko je blesav da ide ratovat u siriju za tude interese nek ide....za to vrijeme dok glupani ratuju ce mladi i snazni muskarci sirije uzivat u europi umjesto da su ostali branit svoju zemlju...najmanje je zena i djece medu izbjeglicqma
2015 09 17
Ostojić drži sve "pod kontrolom" čemu panika [:znoji] [:pospan] .Uostalom Bndić je rekao kako su dobrodošli u Zagreb..
2015 09 17
Problem je što je Sirija i ostale zemlje (osim Egipta,a ni on ne kontrolira cijelu zemlju) u kaosu i nema definiranih strana u smislu država protiv ISIL-a,ima puno raznih frakcija koje drže "kvartove" i sve se svodi na ubiti da ne budeš ubijen,najblaže rečeno.Inače,ne bi njihova država pustila vojno sposobne dečke van,oni su u rasulu,nemaju državu zapravo,imaju samo u sjećanju.A tvrditi da to nema veze s nama,da nam ISIL nije prijetnja i sl. je kontra svim zakonima "fizike".Mi ne možemo živjeti kao izolirana zajednica koje se drugi ne tiču da bi opstali,svi ovisimo jedni o drugima i to je davno razjašnjeno (ekonomski ako nikako drugačije).Kad nam je trebalo, molili smo da nam zapad i NATO pomogne,a sad bi im pokazali figu,nejde to baš tako.
2015 09 17
Puno su nam pomogli kad su mogli, uff [:vrti] Kad je bio rat ovamo, gdje su bili tad?? Šta će nam uopće članstvo u nekakvom vojnom paktu na koji ne možemo računati ako se nešto desi?
2015 09 17
Ugurali su nas u to bez referenduma, ajde sjetite se! Očito je to protiv građana ove države kada ih se nije ni pitalo da li su za to ili ne! A ja, Vi, mi svi skupa plaćamo članarinu tom NATO paktu za koji uopće ne znamo za što točno služi osim što traži da se naši ljudi bore za njihove sitne interese...
2015 09 17
Imigranti ne izbjeglice! Bitno da naš hrvatski narod kopa po smeću i nema šta jesti,a imigranti dobili besplatan smještaj,prijevo i hranu u hotelu vauuuu svaka čast našoj drzavi!!!! Mallaaaa imamo ista mišljenja! treba pod hitno zatvorit hr granice, sta smo mi prihvatni centar??? imamo dovoljno svojih problema,za naše pomoci nema, a za ove divljake sve na pladnju!
2015 09 17
možeš zatvoriti granice,no ne možeš spriječiti ljude da prođu.jer ih ima na stotine..
2015 09 17
Majo, možeš, ali na načine koji nisu ni lijepi ni ljudski...
2015 09 17
Pitanje je, jesi li čovjek ili političar ? ;)
2015 09 18
Bez obzira na naše siromaštvo,nezaposlenost i ostale ekonomske probleme ,mi smo ,ionako,u velikom problemu glede nataliteta,točnije rečeno,izumiremo i u ne tako dalekoj budućnosti ćemo imati ogroman problem nedostatka mladih,radno sposobnih ljudi,pa ćemo,unatoč našoj fobiji od useljenika morati uvoziti radnu snagu.I nećemo moći baš birati ih po boji kože,očiju ili kakvim drugim kriterijima.Izgled svijeta se već duže vrijeme mijenja,rapidno brzo i ako smo mislili da se to nas ne tiče,da smo daleko,da smo ovo ili ono,e pa nismo,dio smo svih ljudi na planetu i svi ovisimo jedni o drugima,direktno ili indirektno i upravo svjedočimo početku drastičnih promjena i preslagivanja za koje sam ja mislila da neću doživjeti.A kao što ja uvijek kažem,lako je biti dobar ili glumiti dobrotu kad je situacija dobra i vlada blagostanje,u krizama se vidi kakav je ko i da li je ono što se zove čovjek.
2015 09 18
Ljudi iz straha ili običnog rasizma gledaju na te ljude kao na nekakvu masu šljama i otpada koji ništ ne vrijedi i samo nas ugrožava,ali oni imaju svoj identitet,obrazovanje i zanimanja i kvalitetu,kad ih se izdvoji iz pojma mase i identificira,to su i doktori i inženjeri i učiteljice i sl.,Onaj čovjek kojem je ona mađarska novinarka podmetnula nogu pa je pao skupa s malim unukom u naručju ,je bio poznati sirijski nogometni trener (njegova priča je dobro završila jer su ga uočili Španjolci i dali mu azil i posao) i koliko god se mi bojali ubačenih terorista spavača među njima,a vjerojatno ih ima,a ima ih svugdje po svijetu raznih nacija ,ne smijemo ih prestati gledati kao pojedine ljude sa svojim identitetom ljudske jedinke,inače,mogli bi se naći u ravnodušju promatrača kakvi su bili oni koji su gledali milijune Židova i ostalih "nepoćudnih" rasa kako ih odvoze u stočnim vagonima na "tuširanje".
2015 09 18
1 2