Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Joj pa ukletaa sam :(

Sta se desava? [:tuzan] Vec treca korisnica kojoj sam se javila i bas je taj dan odlucila vise se ne prijavljivati na krpice [:tuzan]. Pa jesam ukleta ili sta? Tri artikla koja inace kupujem i koristim od kozmetike i reko super, jeftinije cu proc, kad ono mahuna.. Nema njih vise hjooj Jel vam se desava to? A bas sam se javila sa ozbiljnom namjerom kupnje [:ljut]
2015 09 16
Isti slučaj i kod mene, hehehe, ili fali neki detalj koji opće nije niti bitan niti će ga itko ikad zamijetit, al baš to fali hahaah :D joj suosjećam :D [:sramezljiv] [:place] [:place] [:place]
2015 09 16
I kod mene isto pokušavam jednu korisnicu dozvati već tri dana i nikako da se prijavi, pa ne vjerujem [:ljut]
2015 09 16
vecina korisnica iz mojih omiljenih nije bila godinama na krpicama, a takvih stvari druge bas nemaju [:hihot]
2015 09 16
Par puta sam imala ozbiljnu namjeru kupiti nešto ali nema odgovora uopće [:pospan] neke korisnice ne odgovaraju jer se ne prijavljuju... A neke budu on line ali uopće nema odgovora...
2015 09 16
Cure moje drage mene cim pitaju za neki artikal ja kazem da se javi na moj br lakse je meni i mom kupcu prodavacu i sve bude lakde nego se ovde dop :-D
2015 09 17
I ja isto tako znam. Puuuuno olaksa stvar!
2015 09 17