Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Očekivano vs. dobiveno

Provela je slike kroz filter na mobitelu, ali se neka oštećenja vide kao i ono prljavo odozgora :zbljuv:
2015 09 18
Ovo je sok, neki vise nemaju srama ! Dobro si rekla, fuj [:ljut] Ja sam danas umjesto Nike majice S velicine dobila majicu S velicine ali za klince 8-10 god [:vrti]
2015 09 18
Vidi se ona ogrebotina na peti, ali mislim da ostatak mi sad lakše vidimo jer znamo da postoje i gdje su. Da ne znam gdje su, ne bih ih sve vidjela sigurno. Čim vidim te fotke gdje se trećina artikla ne vidi, podne mi je [:ljut]
2015 09 18
Sad kad su realne slike tu jasno se vidi sve i stvarno su preoštećene te je ovo živa prevara..Ne slažem se da se na njenim slikama vide ove greške, samo mala ogrebotina na peti. A mislim da nije kriv onaj koji ne pita šesto dodatnih slika, logičnio mi je da nema ako nije vele istaknuto, bar meni ili bar ne u ovoj mjeri...može ako je nošeno bit koji trag nošenja, al ovo?????????????????? [:ljut]
2015 09 18
Svejedno bez obzira na tvoje "povjerenje" za te pare trazila bi milijun slika, s obzirom da si mogla vidjeti da su slike provučene kroz filter, znam jer ja kroz taj provodim slike za fejs. - na prvoj slici vide se otisci njenih stopala što mi je izuzetno bljak i vidi se da su poderane naprijed - na drugoj se vidi ogrebotina na peti jedne cipele - na 3 se štošta vidi i to ne vrijedi ni 30 a kamoli 150kn [:vrti]
2015 09 18
eee te otiske stopala sam i ja skužila odmah.. sve bih te ogrebotine preživjela (ne za taj novac), ali tu gadost nikada [:boji]
2015 09 18
mislim da bi svaki prodavač trebao naglasiti oštećenja i to bez da ga kupac pita [:smijesi]
2015 09 19
Pa hajde, i nisu toliko loše, eh kakve sam ja stvari znala dobivati (LV torba s jednom ručkom koja visi na končiću, sako s rupom na postavi u koju stane cijela moja glava itd! Jednom čak kupila skroz nove nikad nošene nude lakirane cipele i stigle mi smeđe. Žena nije makla blic i one na slici gotovo bijele...Naravno da mi nije novac vratila! E to su velika oštečenja i prevare ... Mislim, meni se gadi kupit tuđe nošene cipele opčenito, naročito ovakve kakve idu na bosu nogu! To nebi nikada jer otisci od znoja kako god okreneš, čim su one nošene, oni moraju ovdje biti...to ne zavisi o tome koliko se žena znoji već o samom materijalu. Jedino ova rupa je prestrašna ali probaj da ti je postolar nekako zakamuflira... Na nogama se ne bude ni primjetila, nije sad da ti svi gledaju povečalom u cipele
2015 09 19
Ma joj, koma su mi [:place] evo ja neki dan dobila jaknu, na ovratniku sve od pudera, i na krajevima rukava prlljavo, a dala skoro novu haljnu u zamjenu. Kaže dotična, pa pisalo je da je nošena! ok pisalo je da je MALO nošena ali svejedno nije bilo navedeno da je uprljana. kao ja bi trebala znati [:vrti] [:frustriran] A da ne kažem da je o haljini tisuću pitanja postavila [:place] [:vrti]
2015 09 19
Cure, sad na kraju po vašem ja ispadam kriva jer me glupača prevarila :(
2015 09 20
pa nije bas tako , ali nisi ni nevina skroz [:hihot] i sama si tu postala sta si ocekivala (nove) a na slikama se bas vidi da su stikle strgane, cak se vidi i ono pokidano na prstima (materijal).......ja sam tak na zamjeni dobila ruksak koji sam odmah bacila u smece, al dosovno je isao iz tisak kutije u kantu, jer je bio cijeli cjelcati iskidan i sa jadnim pokusajima na mjestima zakrpan (gdje je bilo moguce) na slikama je izgledao kao novi, apsolutno se nista nije vidjelo, bas ko novi novcat i nije bilo napisano da je ostecen.....nisam trazila dodatne slike, pa smatram da sam se sama zeznula
2015 09 20
Suzy nisi u pravu, nisi kriv ako ne tražiš dodatne slike a netko te zdigne...mislim ok, ja osobno napišen kad je nešto nošeno nošeno je, onda nije novo, al ako je potrgano treba reći, nije isto nošeno i potrgano. Btw, mene bi osobno isto s ovakvim slikama zeznula, ja ne vidim neka vele oštećenja, tako da Anita..nisi jednia [:smijesi]
2015 09 20
ja kontam da sam si sama kriva, jer sam vjerovala opisu i slikama, a na kraj pameti mi nije bilo da bi netko nesto u takvom stanju uopce stavio u prodaju
2015 09 20
Da, promisli kako to zvuči, sama sam kriva jer sam vjerovala onom tko me prevario a nisam to očekivala niti znala da bi netko uopće bio u stanju to radit... Mislim, po tome je uvijek prevareni kriv...i opet naglašavam, ne mislim tu na nesporazume oko količine očuvanosti nečeg nošenog, tu često dođe do zabune, ali kad je slika totalno nerealna, a artikal nenosiv to nije u redu niti malo.
2015 09 20
i što nakraju će bit? jeste li se dogovorile?
2015 09 20