Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

placanje u ratama

Drage moje npr to bih bile dvije rate ne na vise sigurno ja kao ja ovdje kuoujem iz potrebe nisam iz hira jer puno je jeftinije i ima extra stvari na jednom mjestu...pa zasto ne npr evo neki artikal 150kn zasto ne uplatit 90 pa opet ostalo a ako te netko zeli prevarit prevarit ce vas odma a ja s kim sam god poslocala to su prave i postene cure i sve dog preko wappa i vibera [:kesi]
2015 09 19
Blago onom kome je sto kuna mala cufra ;-);-) [:hihot]
2015 09 19
Meni ima smisla u slucaju rezervacija duzih od 5 dana pogotovo za artikle koji su trazeni, kapara, odnosno dio iznosa artikla.
2015 09 19
odlična ideja, to dođe na neki način kao kapara, a prodavač je dužan čuvati stvar dok se stvar ne otplati ima smisla ako se radi na 2-3 rate
2015 09 19
po meni super ideja..ako poslujem s pouzdanom curom i ako je rijec o vecoj cifri, a meni se ne zuri zasto ne? sve je stvar dogovora...mislim da su rijetke osobe koje si nista nisu uzele na karticu ili na rate..nije li to ista stvar kao i ovo? po meni super ideja [:smijesi]
2015 09 19
1 2