Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

za sve nas koje nemamo život van krpica.... :))))))

evo, da vas razveselim: nema ga ni naša @Wizzardica [:smije] [:smije] pogledajte ovaj očaj..... pravite se da ne vidite dokle je jad došao [:place] [slika:e0eb91d8-88f2-4e6b-993d-4153b3978e25]
2015 09 29
Prepoznala sam se u naslovu. [:smije]
2015 09 29
Jaaoooo, jadan James!! [:smije] [:smije]
2015 09 29
curke moje..... punog srca obavještavam vas da je još jedno virtualno poznanstvo pretvoreno u početak divnog druženja van virtuale. znam da mi Wizz neće zamjeriti na ovoj šali, jer je stvorenje predivno, duhovito, pametno.... upravo onakva kakvu sam je zamišljala dok je nisam upoznala. i još kada sam maloprije dobila njenu porukicu: "......Nosim u srcu svaki trenutak s tobom kao blagoslov i dar. Ma baš te volim. Eto. " jedini komentar kojeg mogu dati je: ja sam ta koja je blagoslovljena..... početkom jednog divnog druženja i prijateljstva.... od srca se tome nadam. [:zaljubljen]
2015 09 29
sanja james je bio presretan kad je ona sjedila na njemu..... možeš li zamisliti da se kipu promijenio izraz lica kad sam ja sjela??!! [:smije] [:smije] [:place] [:sokiran] damira dođeš k meni.... naći ćemo još kipova za druženje [:smije] [:smije] [:hihot] [:poljubac]
2015 09 29
Damira? Damira ništa, a? [:place]
2015 09 29
Koji lap dance...fijuuučk [:hihot]
2015 09 29
A predivno [:poljubac] Ovdje sam stekla divna poznanstva s pre dragim zenicama i nastavila druzenje van krpica. Jako lijepi osjecaj.... Veliki pozdrav svima velikog srca
2015 09 29
zlice nemoj samo da spomenem tebe i tvoje suzice [:poljubac] još uvijek mi je žao što sam te rasplakala [:sramezljiv] ljubi te teta danka već mi fališ....a nisi ni otišla [:poljubac]
2015 09 29
sabina ne brini.... brzo si i ti na redu [:smije] zadužujem Andreu kod da nas upozna [:kesi] [:poljubac]
2015 09 29
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 09 29
eh, da.... ne smijem zaboraviti i @supermamicu...... ženu koja je posjetom puli započela novo poglavlje života zvano: moja sugrađanka [:smije] hehe... žena kupila stan u puli.... možete si mislit kad se dvije bombe udruže..... [:smije] [:place]
2015 09 29
auuuu vidi seksi tete wizz [:poljubac] [:poljubac] zaista sreća i veselje da ste imale priliku pročakulat [:sramezljiv]
2015 09 29
Pššššt..nećemo o tome Dankice. [:poljubac]
2015 09 29
...... i još jedna: @AndreaKod .... curka koja je upravo onakva kakva je i tu: svestrana, znatiželjna, hiperaktivna, draga !! zanimljiva do te mjere da smo se rastale, a da sam joj zaboravila dati poklone koje sam joj ponijela. [:sokiran] ali....ima vremena... ima !! nastavit ću niz uskoro..... od srca se nadam !! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 09 29
1 2 3 4 5 ... 10