Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

neozbiljni kupci

ne znam što mi se dešava u zadnje vrijeme, ali svaki kupac koji mi se javi zavlači sa dogovorom, ignoriraju poruke ili se ne prijavljuju kad im pošaljem podatke... još lijepo zamolim da uplate u dogovorenom roku jer imam još upita za istu stvar i ništa. zašto je toliko teško javit da odustaje od kupnje?? jednoj curi sam rezervirala nešto prije 3 tjedna, naravno nije se javila na vrijeme, pa sad se opet javi i želi primopredaju i onda se više ne prijavi na krpice. dosta mi je više neozbiljnih kupaca
2015 10 06
ah,to je nažalost ovdje postala praksa [:sramezljiv]
2015 10 06
Prevelika je ponuda. Neko se zaleti, pa nađe nekaj bolje, a kućnog odgoja nema da to javi :((
2015 10 06
Najgori su ti koji zavlače i ne prijavljuju se..Kao nemaju vremena, a imaju vremena visiti na faceu [:vrti]
2015 10 06
takve samo zaobići i prodat dalje nakon navedenog vremena koji držite rezervaciju [:pospan]
2015 10 06
zato sam stavila rok za uplatu i rezervaciju. ne javiš se do tad prodat ću nekom drugom. ne mogu drugačije
2015 10 06
Potpisujem sve. Bilo bi lijepo kad bi svi samo prestali tratiti tuđe vrijeme i ne slati upite tek tako. Samo ozbiljni kupci, molim!!!
2015 10 06
Slažem se, pogotovo Malla, zeznula mi već 4 puta, pa dokle više
2015 10 06
20 dana čekam uplatu 15 kn za Tisak jer torbu poklanjam....cura se svakih sedam dana javi...nije kao stigla....pa daj budi poštena,odgovorna i iskrena-reci odustajem...ne grizem,ne jedem.... [:frustriran]
2015 10 06
Mene izludi kad pošaljem pristojan upit i zamolim mjere (jer više ne kupujem ništa samo na osnovu toga što piše L - zadnju majicu koju sam tako kupila bez provjere točnih dimenzija mogla bi jedino moja mačka nositi), pa ne dočekam nikakav odgovor [:ljut] To ne kužim. Ako je u postupku pregovor s nekim tko je poslao upit prije mene - pa je li tako teško to sročiti u tri riječi? Ili je neki drugi razlog u pitanju koji ja nisam u stanju dokučiti [:sokiran]
2015 10 06
još mi nije jasno kako nemaš vremena 2 minute u danu da se ulogiras? vecina ima smartphone i kupuju MB, tako da se mozes u tramvaju, autobusu ulogirat i javit se. bitno da vise na fejsu po 2h dnevno
2015 10 06
cemu definiranje roka ako ih i dalje cekas?
2015 10 06
ne cekam, prije jesam dok sam imala strpljenja [:vrti]
2015 10 06
jedino bitno je docekat rok, svakoj sljedecoj koja pita za istu stvar velis kad rezervacija istjece, ko hoce, pricekat ce tvoje javljanje. kad istekne jos budes fina, javis ovoj da je popusila red. da predmet ide dalje, da se ne zabuni pa ne uplati ili javi vezano uz primopredaju. [:smijesi] i adio bog
2015 10 06
Frankolina0211 -ja jednu čekam već 2 mjeseca [:smije] ,no već nakon 8 dana njenog ignoriranja,poklonila sam drugoj ženici [:smijesi] Pa mislim strašno [:frustriran]
2015 10 06
1 2