Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pošta-što ovo znači?

Jedno možda glupo pitanje, no nisam se još susrela s ovim pa ću prije pitati nego odem do pošte.. Stiglo mi je ovo(slika dolje) i ja sad ne znam je li to samo neka obavijest, trebam li s time u poštu, platiti ili što? [:sokiran] Očekujem neke paketiće s ebaya, no to je sve plaćeno i nikad nisam dobila ovaku obavijest vezanu za to pa mislim da to nema veze s tim...Također, očekujem i nešto sam Pink pande, to plaćam preuzimanjem, no to je dosta veća vrijednost od 19kn i to sam tek naručila 6.10.a tada je ova obavijest izdana... Ostalo ništa nisam naručivala pa sam malo zbunjena [:smije] Pa eto, ako netko zna o čemu je riječ..:) [slika:b66fb89d-84a1-4394-a606-cb28dcdbb6ea]
2015 10 10
aaa ne vidi se dobro na slici [:vrti] Uglavnom, piše šifra, naziv:e paket na adresi,količina,pdv, iznos ukupni 19kn, način plačanja gotovina i to je to..
2015 10 10
to ti je samo racun za nesto sto si vec platila. tak je bar meni bilo [:smije]
2015 10 10
da, ali što [:sokiran] svašta [:smije] sad ne znam jel da idem s tim na poštu ili da to jednostavno ignoriram [:kesi]
2015 10 10
ak je placeno, onda nije bitno [:smijesi] ja bi si samo sacuvala taj racun za svaki slucaj
2015 10 11