Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljudi koji ne odgovaraju na poruke

Znaci, ne znam sta bi reko. Znaci, bez rijeci sam.
2015 10 13
nemoguće [:hihot]
2015 10 13
O moguce [:smije]
2015 10 13
Norajedanaesta ne znam kakve Vi poruke šaljete, s Vama nisam nikad komunicirala.....ali, ako se netko tko ne zna pozdraviti, ne zna ništa napisati osim "jel slobodna?" ili "zamjjj???" također pita zašto mu ne odgovaraju na poruke...nek se zapita ponovno. svaki put kad sam s takvom osobom krenula u razgovor i dogovor završila sam popišana. pa jel tako teško napisati dobar dan ili bok, zdravo, pomoz Bog - šta god oćeš, al nemojte biti nekulturne tuke. ovo jest web shop, ali pišete osobama. + to je toliko često da su pristojni, časne mi riječi, u manjini. ne znam za druge, svatko sebi kroji politiku, ali meni to više nije prihvatljivo
2015 10 13
Ne žele suradnju, pa ako kupac ima pravo odustati od proizvoda ima i prodavač da ne surađuje sa kupcima iz samo njima i takvima poznatih razloga
2015 10 13
mene vise nervira kad ne odgovore kad se potrudim lsikat i izmjerit artikal.
2015 10 13
Ja uglavnom nastojim pozdraviti iako meni ne smetaju upiti nikakvog tipa. Ne doživljavam ovo kao ugodno ćaskanje nego internet kupovinu pa smatram da pritom razgovor treba biti što ekonomičniji. Zašto netko izlaže svoj proizvod na prodaju pa ne dolazi na krpice niti jednom u tri mjeseca?!? To je isto kao da napunim izlog vlastitog dućana predivnim stvarima a dućan držim zatvorenim tri mjeseca i ne pojavljujem se u njemu. Nema nikakvog smisla. Moja pitanja su uglavnom bila tipa: Je li možete izmjeriti gazište ili dimenziju torbe? U njima ne vidim nikakav razlog zbog kojeg bi se uskratio odgovor.
2015 10 14
Ja kad ulazim u ducan pozdravim. Kad izlazim takodjer.
2015 10 17
Naravno da pozdraviš, ali vjerojatno bi lakše podnijela da ti prodavačica ne odzdravi nego da ti ne odgovori na pitanje je li imate ove cipele br.39 [:smije]
2015 10 28
1 2