Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

izborni predmet na faksu

koliko bodova nosi izborni predmet? u indeksu mi pise 4 boda da nosi a na papiru dva i dvije crvene zvjezdice pa sam malo zbunjena? opcenito koliko bodova nose izborni predmeti?
2015 10 15
kako na kojem faksu draga..
2015 10 15
najbolje je otić u referadu i pitat
2015 10 15
Bilo bi dobro napraviti grupu na facebooku, ako već ne postoji, u kojoj bi bili studenti sa tvog faksa. U zadnje vrijeme imaš puno pitanja vezanih uz fakultet koja bi ti najbolje znali odgovoriti kolege [:smijesi]
2015 10 15
kroasan nemam kolega na faksu, dvije godina sam uzela mirovanje, pa jednom pad i pogubila sam sve kontakte, ili su zavrsili ili su odustali, sve su tamo neki novi ljudi a ja kao crna ovca, a zene u referadi su tako ne ljubazne da je to ocaj. svaki put kad dodem se izderu na mene. doslovno se deru. Danas sam isla, imala sam hrpu stvari za pitati i doslovno me izbacila zena van, kao iza mene je red i ona ima puno posla da dodem drugi put. Sad mi ne stigne objasnjavati i onda mi prica kako je ona ove i ove upute dobila i kako je ovi i ovi roditelji gnjave.. mislim, ne tice me se njezin posao, dosla sam samo po svoje informacije. Tako da sam danas otisla spusene glave bez informacija koje sam trazila.
2015 10 15
čekaj danas si bila do faksa, a u prijašnjoj temi ne možeš otići do faksa po podatke?! [:sokiran] [:sokiran]
2015 10 15
Pa probaj u facebook tražilicu upisati svoj faks pa ti možda izbaci koju grupu [:smijesi] A koji je to fakultet uopće?
2015 10 15
nikoli nemoj napadati curu vidis da ne studira u svom gradu i putuje..nemojte odma dizati tenzije [:smijesi]
2015 10 15
ne dižem tenzije, samo pitah jer mi nije bilo jasno pošto u svakoj temi napiše drugačije [:zaljubljen]
2015 10 15
izborni predmeti mogu nositi od 1-2-3 do x bodova. nigdje to nije propisano. ako ti fali cetiri boda ti mozes uzeti dva izborna koja nose 2 boda, jedan od 4 i sl. to ti je najbolje na faksu pitati, ali koliko pise u indeksu toliko bi ti trebalo nositi (ako si dobila naljepnicu).
2015 10 16
Ne nužno; nama na naljepnicama ne piše broj bodova; to profesor sam upisuje. Ali, da, pomoglo bi kad bi rekla o kojem se fakultetu radi....
2015 10 16