Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

da vas cujem :)

curke, sto biste htjele napraviti ali nemate hrabrosti za to ili vam treba netko tko ce vas samo malo jace pogurati ?????? mislim na one manje stvari....kao sitnice a opet vama vrijednije od svega... evo moja lista par stvari...samo da vidite na sto tocno mislim... -ples u krilu......tolika mi zelja za to naucit, ma i probat samo, ali nemam muda, sram me preise...hah.... -visina.....bilo stto povezano sa njom....voznja avionom, skok s padobranom, bungie jumping, na ringispilu ona cuda visoka...... -vuk.....naci se jako blizu sa njim...bojim ih se, da...jbga, fobija...ali trudim se prevazic svoje strahove..a on je jedan od njih....ma samo 150 ljudi da je oko mene u istoj prostoriji s njim i mogu ja to...ali ovako, ja sama, on sam, staklo nas djeli....srce bi me izdalo... nekima smjesno, ali eto, tako je...ovo su samo neke stvari, cisto da vidite na kakve sitnice mislim...nemojte samo pocett s onim tipa proputovati svijet, posjetiti najbolji restoran itd....
2015 10 18
oko vuka ti mogu pomoći [:hihot] i to bez stakla [:jezik] ja se bojim otić frizerki [:sramezljiv] ,,,ozbiljno,,,nakon prošlogodišnjeg debakla imam fobiju od frizerki,,,a, morammm,,,vrime mi je, a strah me
2015 10 18
Jedina fobija koju imam je zubar, bojim se zubara više nego neznam čega [:smijesi] kada gore spominješ skakanje s padobranom želim cijeli život i nije me strah ukazala mi se jedna prilika kada sam imala 15 godina i stari mi nije dao da probam [:smijesi] sli sam zato skakala sa bunge jumpa predivno iskustvo [:smijesi]
2015 10 18
Priprema junetine i školjki i pohanoga sladoleda..ne znam kako to spremiti i bok. [:place] A nikad nemam dovoljnu razinu novca da kažem ma tko ga šljivi i ak ne uspije. [:zaljubljen] I otplivavanje u jako duboko. Loš plivač i bojim se utapanja.. [:znoji]
2015 10 18
Bojim se nevidljivosti; kad te u prostoriji punoj ljudi nitko ne primjećuje [:sramezljiv] Visina mi je također [:boji] i ne znam postoji li itko ko bi me mogao natjerati na išta što si nabrojala [:hihot] Što se tiče plesa u krilu nemaš što puno učiti, to je igra, pa se igrajte [:zaljubljen]
2015 10 18
Ooo ima toga... [:boji] -vezano uz visine,imam fobije i od penjanja na ljestve tako da nema šanse za let avionom [:sramezljiv] -neznam dali važi i moći sasuti bahatim,egocentričnim osobama ono što zaslužuju [:frustriran]
2015 10 18
Nicga se ne bojim osim smrti. [:smijesi]
2015 10 18
Visiinaa takođeer! i htjela bi otpjevat nest pred hrpom ljudi..al sram me naravno! [:smije]
2015 10 18
bojim se aviona. toliko da su me jednom uspijeli nagovorit i kljuknuli mi tabletu nismo jos svi ni usli. ta je tableta pocela djelovat kad sam izasla van:))) isto je bilo i za povratak, uopce se ne sjecam sta se desilo i kako sam stigla do odredista kad sam oba puta stupila nogom na tlo, imam samo fotku za uspomenu [:smije] A tako bi voljela cesce putovat :(
2015 10 18
SNJEZANA, VRIJEDI VRIJEDI i to za osobe.... a nisam bas samo na strahove mislila, ali aajde, moze i tako :) ma visina je najcesci problem i prostorije i zivotinje.... znam jednu zenu koja je majka 5 djece a boji se gumba frendica mi se boji ribe heheh...
2015 10 18
A nekako se strah izjednačava s nedostatkom hrabrosti. "Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se bojali, A nije trebalo. Trebalo je živjeti." I.Andrić
2015 10 18
ja imam tri straha koja su mi bas izrazena.. 1. dubina.. bojim se plivat.vozit camcem bilo sto.ajd plivat mozda par metara po mirnom ok.al cim prskanje ili nesta ma strah do kostiju.camac.jetski ma ja imam strah da ako padnem da cu umrijeti uzasss... 2. Psi- ovo je sad malo cudno al ne bojim se kad prodjem pored psa ako je miran ili samo hoda..ili stoji lezi.. ali ako laje ili skace hoce se igrati ja sam gotova.strah strah strah..a drage su mi to zivotinje. cak zelim sebi jednog ono mozda pobjedim taj strah al ovako komaaa 3.bube -mrzim bube kad mi udju negdje u kucu.smrdljive martine.ili zohare ilo sta god..toga me isto strah ubiti leptiricu ili nesti...
2015 10 18
Ja se bojim aviona, visine, neuspjeha, kritike, lunaparka točnije roller coastera i sličnih stvari [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 10 18