Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

5 razloga zasto sam prestala kupovat odjecu\obucu na moje krpice.hr

Razlog br 5: Uvijek se nesto zataska. Il je kriva mjera, ili boja nije ko sa slike a zaboravis postaviti 349877 pitanja , jer racunas ionako sam dosadila s ovih 349876 pitanja prije. Glavno da je slikano ekstra npr parfem iz kuta koji dodaje koji ml i slicno.. Al u 99% mog iskustva, budem zadovoljna samo jer je brzo stiglo, od uzbudjenja i napokon da probam, sutra kad obucem to nije to. Jel je falila izmjerit il je pogresan kroj no sto je na slici... Tako da sam ja odustala.. Al naravno uvijek mi se moze desit da se u nesto zaljubim pa opet pogrijesim [:smije] , poanta je da je jeftinije isplativije i efikasnije kupovati po buticima. Kazem , ne govorim za sve ali dobar dio curetaka bi trebao malo iskreniji biti s opisom, stanjem robe, i tagiranjem. Hvala na citanju, ljubim Vas sve ! [:poljubac]
2015 10 19
Prije svega da naglasim da nemam nista protiv nikog ali sam odlucila nakon 3 godine nesto podilit s Vama. Stvarno kome ne pase ne treba ni prokomentirati na zloban nacin ali ponukana nedavnom situaciom morala sam. Dakle ralog br 1. - u opisu jasno stoji, majica samo isprobana i oprana. Ja neznam ali ja kad opeglam tu majicu iz nje izlazu mirisi parfema , cigarete , neznam objasnit ovaj miris pa cu napisat: nosenosti. Kad prodjem peglom komad robe koji nije ni jeftin pa mi mirisni duhovi pocmu izlaziti brrh.. Desilo se nedavno i na NEnosenom komadu. Razlog br 2: Cijene. Nevjerovatno je to da npr tenisice koje sam htjela kupit stoju samo 400kn, plus postarina koja je 20.. I to s popustom jer kao ako bude vise ja cu to sredit. Naime tu sam dugo ipostarina mi na sve iznosi ili 0kn ili 10 simbolicnih kuna. Ne kuzim ni to nabijanje cijena al eto. Naletim na iste tenisice u shoe be do za 450.. Nema mi smisla onda ova stranica.. Nije samo stvar u tome, ebay preprodaja, kupnja po diesel mango i slicnim web shopovima u sale ili promo sektoru pa preprodaja ovdje za 50-100-150 kn vise.. Razlog br 3: Nesmijes od straha raspitat se za proizvod jer odmah sljedi podpitanje: hocete li uzet, javite mi odmah da znam , imam dosta upita i slicno, pa cak se treba bojat i nekih psiho prodavaca sta odma drmnu negativnu ako kazes ipak nebi izvinite jer ste zavlacili, ili zvucali bezobrazno. (Ovo je iskustvo mojih poznanica tu pa dijelim isti strah od puste price). Razlog br 4: Stranica. Stranica koja je uzas, blokira, pretrazivanje cisti kaos, em zbog vlasnika\kreatora\tehnicara\admina i jos vecim dijelom korisnica koje radu toliku stetu krivim ili laznim tagirajem.
2015 10 19
Još si malo razloga i napisala i u svemu sam suglasna sa tobom, tako da ili riskirati ili odustati, a tako je i inače u drugim životnim okolnostima.... [:smijesi]
2015 10 19
Pre skupo je na krpama definitivno
2015 10 19
Sve je ok što si napisala, osim ovo s bojom. Nije uvijek stvar do fotografije i osobe koja je fotografiju uslikala i postavila nego je i do uređaja s kojeg gledaš. Primjerice, ja svoju stvar vidim u jednoj boji na mobitelu, u drugoj na tabletu, u trećoj na laptopu (ne radi se o nijansama tonova nego o cjelokupnoj boji) , dakle, nitko ne može znati kako ju ti vidiš i zato uvijek pitaš i to je to. [:smijesi]
2015 10 19
bas sam danas vidjela da je jedna cura prodala jaknu za 299kn-kao placena 400 a na ebayu je 50 kn
2015 10 19
prevarena sam vise puta,, ako stavim "vece " cijene ne valja ako prepolovim i idem na svoju stetu opet ne valja,,,tako da se slazem sa vama,,,,ako ko naleti na moje oglase super ako ne- nista [:smijesi]
2015 10 19
Slažem se sa svime [:smije] Ali, dodajem: 5 razloga zašto obožavam krpice: 1. Dođem doma sva nikakva jer me svi izjahaše od muza do sefa preko pesa, stavim restrikciju na dnevni i otvorim krpice: prošetat znanim i neznanim ormarima, prelistati forum, pročačkati po omiljenima..i život je opet lijep [:hihot] 2. Divnih ljudi sam tu upoznala. Divnih! I ako se više nikad sa njima ne tipkam, uvijek ih se rado sjetim [:sramezljiv] 3. Odabir: koju ću danas artikl uzeti? Koji? Kako se odlučiti? Ah te silne ljepote [:place] 4. Uzbuđenje kada nešto treba stići [:smije] 5. Radost i sreća kada stigne, onakvo kakvo je trebalo stić, i još paše po mjerama [:jezik]
2015 10 19
Hehe uglavnom se slažem s tobom, ali još uvijek su mi krpice draže od trgovina. Jedino što sam odlučila više nikad ne kupovati preko neta su hlače! Samo jednom su mi došle a da su mi odgovarale. Sigurno sam kupila barem 5 komada koje mi doma stoje ili prevelike ili premale [:ljut] I nikad neću zaboraviti kad sam dobila rozu majicu umjesto naračaste (jer na slici je bila naračasta)! [:vrti] a rozu boju ne nosim od male škole [:place]
2015 10 19
Je, slažem se da nije sve tako crno al ja sam svoje napisala. I vjerujte i ja sam predragih ljudi tu upoznala , i imam stvarno iskustva nisam se jutros ulogirala, al to je bilo u periodu kad sam bila 'rob' krpica , baš sam se bila navukla. Čim sam se nekako okrenula stvarnosti, i krenula ulagano i opusteno surfat krpama sve se okrenulo. Tu doslovno treba biti 0-24 da bi ostvarile neki uspjeh,malo se podruzile, skuzile koja je prevarantica ili bile zadovoljne na kraju.
2015 10 19
Sve što si napisala je istina, i sama sam bailazila na razne osobe i bila zasuta raznim iskustvima. Ono što ja radim je da uvijek budem potpuna suprotnost od onoga što me živcira na krpicama općenito i tako sam skupila 108+ pozitivnih suradnji... Svih tih 108 suradnji (i više od toga jer za mnoge nisam dobivala ni povratnu) je pozitivno, ali nisu baš sve bile tako bajne. Moram priznati da je rijetko koja osoba ovdje ostala u mom sjećanju kao izuzetna, ali sve suradnje su pozitivne jer sam - izlazila u susret : bila sam iskrena o stanju artikla, nisam precjenjivala robu i uvijek sam bila otvorena za tuđa mišljenja o cjeni te dogovore.... Kao kupac sam se trudila biti brza i iskrena, direktna i konkretna. Ukratko SUSRETLJIVA i FLEKSIBILNA i zato je svaka suradnja pozitivna iako to možda nije morala biti. Ako sam nailazila na suprotne osobine, nezadovoljstvo, bahatost, nejavljanje, nerealnost, nekulturu, neprofesionalnost, smušenost i tako dalje, bila sam iskrena, tolerantna i pokušala sagledati sve iz drugog kuta, spremna na kompromis i svaki oblik dogovora na obostrano zadovoljstvo. I zato je svaka takva suradnja bitna i poziotivna... i drago mi je što nisam odustajala, što se nisam obeshrabrila, što sam uspjela postići dogovor i super suradnju gdje smo obe strane zadvoljne - ljudskošću, razumijevanjem, kompromisom, iskrenošću i pravednim pristupom prema sebi i sugovorniku, realnom.
2015 10 19
Tako je i uživotu.... ako ti život da limune ti napravi limunadu... Od kukanja nemamo ništa (iako je nekad dobar ispušni ventil, i da me se ne shvati pogrešno, nije ni grijeh ni loše), a od odustajanja samo ostavljamo prostor negativnosti da se proširi prostorom koji napuštamo umjesto da se sami potrudimo biti ono što očekujemo.... [:zaljubljen] Nadam se da nećeš shvatiti moj komentar kao kritiku na tvoj post - on to nikako NIJE!!! Samo sam htjela napisati i svoje vlastito viđenje svega jer sam i ja nekad i ljuta i povrijeđena i nasamarena i uvrijeđen i živčana i najrađe bih pukla od nekih korisnika... [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 10 19
Moje skromno mišljenje ...možda se na krpicama trebalo limitirat cijene artikala npr. ne može se staviti artikla čija cijena je veca od 150 kn , jer je stranica vjerovatno zamisljena kao buvljak.
2015 10 19
Slažem se da krpice nisu što su nekad bile. Ali korisnice su te koje su ih uništile :/ Zašto u svemu očekujemo da ima neko "viši" koji će radit neke restrikcije, blokade, čišćenja i sl.. Svi redom procitat ne tako dug popis "pravila" i ne stavljat usisivač, živog psa, dedinu rakiju, kilu oraha i stan na prodaju i to u kolažu. Nego samo krpice s pravim tagovima, realnom cijenom i malo ljubaznosti i sve bi bilo ljepše. Prvo pomest svoje dvorište pa gledat u susjedovo ;)
2015 10 19
Što je meni osobno zanimljivo (ovdje ne mislim na autoricu teme!) da su cijene uglavnom preskupe curama koje prodaju, ukratko, smeće. Ljudi, ja ne znam krećete li se vi po centrima gdje se prodaje ta, ajmo reći, brendirana roba, ali cijene su visoke. Bila sam danas u zari, kaputi svi 999 kn, puloveri od 250 do 400 kn. Jesu li te cijene realne ili ne, to je druga tema. Ne možete tražiti od cura koje kupe pulover za 400 kn, jednom ga obuku i operu da ga prodaju za 70 kn, pa nisu lude. Onda bi sve ove cure sa no name stvarima trebale po toj logici davati stvari za siću, 7-8 kn,jer gle, ako se nešto kupila za 75 kuna u dućanu, jedinim nošenjem i pranjem vrijednost toga pada na 7 kn. Stvarno svašta. Ako ti ne odgovara cijena, preskoči i gotovo, a ne svako malo teme o napuhanim cijenama. A o ovima što traže slike iz svakog kuta i mjere točne u milimetar i onda se još kao moraju odlučiti su mi najbolje....
2015 10 19
1 2 3