Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto neki nisu za primopredaju?

Zanima me zašto neki nisu za primopredaju ukoliko želim doći 5m od mjesta gdje žive ili rade,znači usput negdje...? Dal se boje pokazati robu prije kupnje? Ili se boje predomišljanja ili je nešto treće?Prosvjetlite me ;))) [:sramezljiv]
2015 10 29
Nemam pojma, ja uvijek pristajem na primopredaju ako objema odgovara lokacija i vrijeme.. Čak mi je i draža od slanja
2015 10 29
I ja...puno je bolje kad netko vidi šta kupuje...i dosad nikad nisam imala loša iskustva...cure su uvijek bile simpa [:zaljubljen]
2015 10 29
nedavno sam se pitala istu stvar. najcesce objasnjenje stoji ''zbog prethodnog loseg iskustva''... mogu shvATITI ako je netko uzalud prevalio kilometre i druga str se nije pojavila, ali jos pokusavam shvatiti u cemu je problem ako osoba sa 100 pozitivnih povratnih nudi doci po nesto u kvart doticne -.-
2015 10 29
i ne znam kako vama, ali sve cesce kada vidim to u opisu zaobiđem profil iako sam namjeravala nesto kupiti :S
2015 10 29
ja isto neželim kupiti ništa sa profila gdje netko napiše da neradi primopredaje jer mi je to odmah nekako sumnjivo...ja sam sretna kad mi netko dođe u kvart po nešto što želi...svima dobro...ja sam prije par mjeseci pitala jednu curu za primopredaju a ona mi je bahato odgovorila da nije za to jer nema vremena za moje predomišljanje [:sokiran] [:hihot] i naravno ja glupača naručim poštom i dođe mi korzet u veličini 36 a u opisu 38 a na njemu nema etikete ni 36 ni 38 looool
2015 10 29
nemam ništa protiv primopredaje ukoliko se poklope određeni čimbenici, npr da ne moram dati 40 kn za busnu kartu tamo i nazad za artikl koji košta 30kn [:smije] [:smije] mislim da mi to nekako nije isplativo [:hihot]
2015 10 29
koliko sam se puta preko njuškala načekivala bezveze na drugom kraju grada, toliko puta je nešto i prodano baš radi primopredaje većinom su muški išli na primopredaju i nikad nisam imala nikakvih problema, osim ako se osoba nije pojavila pa čekaš bezveze
2015 10 29
Ja osobno bas i nisam..mislim obavila sam par primopredaja. .ali stvarno nemam vremena... radim dvanajstice. .radim daleko od mjesta gdje živim pa moram dva sata ranije krenuti na posao. .kad dođem doma s posla .bude već 21..sljedeći dan ustajem vozim djecu u vrtić, odmah se vraćam doma, ručak pravim,a to ne mogu ostavit pa nek.se samo kuha. . spremam itd. Već dođe vrijeme da.odem ponovno po djecu, ručamo. .spremam se i i krecem na posao..sljedeći dan dolazim ujutro u 9h..nema spavanja, opet ručak, spremat itd.opet po.djecu..i tako u nedogled. .nekad nemam vremena za otići u trg.i onda kad ja kažem vrijeme kad mogu...e onda ni a ni be..nikom.ne pase..
2015 10 29
Bas mi bilo žao neki dan sam isto mislila nešto uzeti kod jedne djevojke ...ali se nismo uspjele naći zbog mene...ali kad god mogu..rado ću se naći. .i to što kažete. .najbolje kad možeš isprobati..sve to razumijem..ali isto tako razumijem da netko nema vremena. ..
2015 10 29
znači ja govorim o primopredaji gdje ja dođem ispred kuće,zgrade,firme u vrijeme kad nekome odgovara znači na njemu je samo da izađe i uzme lovu al dobro svatko ima svoje razloge i motive [:smijesi]
2015 10 29
meni je to automatski vrlo sumnjivo, netko se skriva iza prezaposlenosti, netko je možda sramežljiv, ali to se u trgovini mora nadvladati :)
2015 10 29
sramežljiv uzeti lovu???? [:hihot] [:hihot] šalim se...meni to odmah zvoni da nešto nije uredu sa robom kad mi je neželi predati u ruke [:sramezljiv] [:sokiran]
2015 10 29
O da...to već je malo čudno. ..
2015 10 29
meni bi primopredaja svakako bila bolja stvar i ja jesam za istu. pogotovo ako su skupe stvari u pitanju. a opet glupavo je da netko ne želi primopredaju pogotovo ako ste si blizu. pa jednostavnije je prevalit 5km nego se baktat s poštom i tiskom a onda iščekivati danima na paket.
2015 10 29
1 2