Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

NEGATIVNE POVRATNE

Ja stvarno bježim od ostavljanja negativne, npr uzme podatke i ne uplati, javi se pa ne odgovori, ali sad je STVARNO DOSTA. Sad sam mišljenja da sve korisnice imaju PRAVO znati koje korisnice zavlače ljude, lažu da su uplatili, ispeglaju te tjedan dana pa se NE JAVE sa niti hvala. Za mene je to još veći razlog za negativnu nego kad netko uzme podatke pa se javi da mu se dogodilo to i to, ne može, odustao je, neće... Najviše me još nervira što su i te dotične korisnice prodavači, pa KAKO TI NIJE ŽAO? I sad ću im svima zalijepit negativnu, najveća sam budaletina ja tu [:ljut]
2015 11 02
Za to se lijepi neutralka. Ne može negativna. [:jezik]
2015 11 02
Danas sam baš vidjela jednu koja je curi ostavila neg. jer ova ne šalje pouzećem. Kao 'ona smatra da ima pravo izraziti svoje mišljenje, da se njoj ne sviđa što joj neće slati pouzećem.' Ovo za bezvezno uzimanje podataka mi je ok za neutralnu, ali i za svaki vrag ostavljaju negativnu, a adminka ne reagira na ništa. [:znoji]
2015 11 02
neutralna,negativna za prevarante...
2015 11 02
a jedna je stavila na crnu listu i zljepila negativnu jer eto žena se nije javila u roku jednog dana na upit.nakon kaj sam joj rekla kako to nije dozvoljeno i korektno jer ne može trpati u isti koš prevarantice i cure koje nisu često na krpama(imaju život [:smije] ),onda je rekla kako ako prodaješ na krpama moraš tu biti 25 sati dnevno.. [:pospan]
2015 11 02
Nemoj zezat,adminka ne reagira? Pa to je strasno!!!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 11 02
Naravno da neći izražavati "svoje mišljenje" o tom što se meni sviđa, a što ne, ali kad čuvam rezerviranu robicu tjedan dana a osoba se ne javi 16 dana, a prijavljena je? I nakon moje 3 poruke-odgovora nema? To je isto za neutralnu ? [:ljut]
2015 11 02
[slika:6eaebe98-732b-431e-9f76-c10c566abf3c] [:smije] [:smije] [:smije] Lijepi redom...kad vec nema reda na stranici! [:smije]
2015 11 02
Da, za neutralnu je.
2015 11 02
ako nije uzela podatke onda se ne daje povratna,ako je onda prikeljiš neutralnu.
2015 11 02
OK, gotcha, znači neutralna. Sad sam nekako manje ljuta kad moram dat neutralnu [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 11 02
samo daj neutralnu,a ukoliko dobiješ osvetničku negativnu,onda lipo prikelji adminki(da postoji ponekad) neutralnu/negativnu i objasni joj da ti ju izbriše i pošalji kojih desetak poruka u inbox...
2015 11 02
Uzasno me to iritira, ajme. Po 2 tjedna cuvam jednu stvar. Jedna '"gospoda" mi se javljala iz tjedan u tjedan i svaki tjedan ista prica, nade jednu stvar, obavezno uzima , daj podatke, uplatit ce poslje poslaaa. 6 dana ni traga ni glasa od nje, 7 dan se javlja, za drugu stvar i opet ista prica... I tako ispocetka.. i onda se udostoji trazit "nesto na poklon, gratis" i to mi je ok, da nije uzela nausnice za 10kn, a za poklon trazila ogrlicu od 40kn. Popi*dila sam. Iskreno sam mislila da me zaj*bava xD Nazalost, ipak ne
2015 11 02
Ali ne bi da grizemo, pa samo reci NEĆU, NE ĆU, NEEE ĆU. I sve ok [:hihot]
2015 11 02
Ja sam dodijelila pet neutralnih takvima, ali samo onima koji uzmu podatke pa se ne jave i kad pitam jesmo odustali, i izignoriraju me, onda dajem neutralku. To je stvarno bezobrazno. Ali svak može zaboraviti ili predomisliti se. No ignoriranje je krajnje neljubazno i neuviđavno. Ali čim pristojno vele ne bih ipak, meni sva narogušenost ispari i idem dalje.. [:kesi] A onima koje same od sebe čak jave hvala ipak ne bih sam iskreno, ali stvarno iskreno zahvalna jer su pristojne. [:smijesi]
2015 11 03
1 2