Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vise neznam kako postupiti

Također,dosta je bilo...
2015 11 04
Ovdje sam nekih 3-4 godine i nebrojeno puta mi se dogodilo da netko uzme br racuna i poslje zatisje, ignoriranje poruka itd..nikad nitkom nisam stavila neutralnu a pogotovo negativnu.. od danas sakupljaci broja racuna od mene dobivaju neutralnu tako da se zna i jos kao bonus na crnu listu u grupi na fejsu moje krpice hr.. znam,znam sve mi je jasno i to da cete vi meni za neutralnu zabiti negativnu osvetnicku [:smije] [:smije]
2015 11 04
nikakva novost,to je uobičajena pojava,nažalost [:tuzan]
2015 11 04
Ma najgore od svega je kad dobijem upit za isti artikl od drugog kupca a ovaj prvi se pravi blesav
2015 11 04
curke...pa zar je teško prilikom ostavljanja podataka za uplatu obavijestiti kupca da ukoliko se ne uplati u zadanom roku, predmet ide dalje u prodaju... i da uzimanje podataka bez namjere uplate povlači neutralnu?? [:sokiran]
2015 11 04
Mene jedna cura zavlaci već mjesec dana,čak i nakon što sam joj ostavila negativnu sa još dvije cure,ona nekima uplati,a neke valjda samo vuče za nos...ostavljam negativne za takve situacije,definitivno...
2015 11 04
postupim tako da prodam dalje nakon što se dogovor ne ispoštuje...smaračice kod mene ne dolaze u obzir
2015 11 04
Samnom nema zajebancije kad dajem broj racuna mora biti uplata u startu reci da se samnom ne zajebava i mora biti ozbiljna ponuda i naravno mora poslat da je izvrsena uplata. Tako ja radim puno sam prodala izvan krpica a nesto tu stoga curke pogledajte na mom profilu iman nove stikle i cizme ajmooooo [:smije] [:smijesi] [:poljubac]
2015 11 04
Upravo sam htjela otvoriti istu temu. Na krpicama na FB sam curi dala sve potrebne mjere,link svog profila ovdje,ostavila joj podatke za uplatu. Rekla je da ce se javiti u ponedjeljak,no nije,pa joj ja danas saljem poruku da li je možda odustala-no ona ne odgovara iako je poruku pročitala [:znoji] [:znoji] Ma koji k**** me vozaš,samo javi da znam! I ja od sada lupam negativne za uzimanje podataka i ignoriranje [:smije]
2015 11 04
Ma das im rok od 24sata da uplate ako ne proizvod dalje ide u prodaju.. Nemoj se zamarat neozbiljnim ludicama
2015 11 04
to nije za negativnu, do suradnje nije došlo, nego za neutralnu... a i ne znam zašto se toliko zamarate. kažete toj osobi da prodajete dalje jer se ne javlja i stvar riješena...
2015 11 04
ma budi covjek i javi se bez obzira sto je u pitanju..napisi necu,nemogu pa i odj..i [:smije] [:smije] ni to mi nebi bilo krivo samo da se javi
2015 11 04
ja cekam 2 dana na uplate. ako nema do tad prodajem sljedecem ako ima zainteresiranih. i onda tjedan dana poslje, kad prodam, se jave da ce uplatit, da nisu imali internet i slicne stvari
2015 11 04
Cemu se zamarat. Dogovorite se za neki rok do kad mora biti uplaceno. Ukoliko nije i osoba se ne javlja, stvar se prodaje dalje i gotovo.
2015 11 04