Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

DA LI JE VAMA OVO "NOVO"?

pa da nisu nove jer su nošene [:pospan],znači ne mogu biti nove ... a zašto ne pišeš sa svog ravog profila?? [:pospan]
2015 11 06
Okej annakissy, sve mi je jasno..Ali čudno je du si se ulogirala na krpice samo da javiš da je nošeno,otkud znaš za ovu temu? Očito ti je dotična neka poznanica,pa ti se izjadala ili šta? Sorry,al ovo sve postaje freaky :D haha [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 06
curiosity killed the cat [:hihot] vec duze vrijeme gledam na krpicama da li ima nesto sta bi mi se svidjelo, i naravno uvijek pogledam nove teme o prevaranticama jer inace ne volim bas stranice na kojima se prodaje roba medu korisnicima upravo iz straha da cu izvisit na kraju, da cu ''umjesto mobitela dobit ciglu'' [:smije] zasto ne volim forume? pa eto bas zbog ovakvih ''napada'' [:zaljubljen] no, mozemo li zatvoriti temu, otisla skroz u krivom smjeru? cure, nemojte se ljutiti [:zaljubljen]
2015 11 06
Ciao curke. [:zaljubljen] Čitam malo komentare, pa ne znam bih li komentirala ovu temu, nemojte me napasti, imam pravi profil, majkemi. [:hihot] [:smije] Moram se malo našaliti. Gledala sam neku njezinu majicu, razmišljala da kupim pošto piše da je nova, ali eto prodana je. Došla sam ovdje jer sam vidjela negativni komentar i link na temu. Evo, mene nije strah reći što mislim. Da, i ja znam korisnicu, nekad smo bile prijateljice, ali prije nego što netko krivo pomisli: ovo definitivno nije nekakvo pljuvanje po njoj ili namjerno pisanje komentara na forumu, jer nemam ništa protiv nje, cura je ok. [:zaljubljen] Ali ono što nije ok s njezine strane: napisati da je nešto novo, a svi vidimo po slikama da je nošeno. [:tuzan] Nisam to očekivala, ali što je tu je. [:smijesi] Ima svakakvih korisnica na krpicama, a nažalost nekad ni dobre povratne nisu garancija (to govorim općenito, ne kažem da njezine stvari nisu ok). [:tuzan]
2015 11 06
Čim roba izađe iz prodavaonice više nije nova...
2015 11 07
Svijet je (ili Hrvatska) baš mali [:kesi]
2015 11 07
Pula je mala. [:hihot]
2015 11 07
1 2 3 4