Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Iskustvo s FB stranicom "Luksuzni parfemi"

Pozdrav s ovakvim upadom, zanima me da li je tko narucivao parfem sa facebook stranice Luskuzni parfemi po cijeni od 299kn (imaju oko 30 tisuca lajkova). Molim Vas hitno da podjelite iskustvo ako imate, jer u ponedjeljak mi stize parfem Pa da znam preuzeti ili ne. Prijatelj koji nije ovdje kod mene vise, je uzeo parfem, dosao u originalnom pakiranju, zapakiran u foliju kao i u ducanu. Kaze mirise originalno, a i oni kazu da je parfem ORIGINAL I DA NAKON 16.11 cijene se vracaju na 599kn. Eto ako tko ima iskustvo, neka napise. Hvala poz
2015 11 13
hahaha mene su blokirali na stranici kad sam rekla da mi pokazu batch code i analizu
2015 11 13
or-parfemi su teski fake
2015 11 13
orginali su ali su jeftiniji jer nisu u pravoj bočici... inače bočice su skuplje čak i od parfema, ionako plaćamo dizajn a ne proizvod po dućanima [:hihot]
2015 11 13
imaš str za parfeme lijepa.hr biraj.hr možda je i još koja ja znam za ove 2. Originale 100% isprobano, možeš i sve pitat jako su ljubazni...
2015 11 13
profumino.hr jeftino i jedna korisnica tu mi rekla da su i provjereni jer je ona narucivala... ja nisam
2015 11 13
U pravoj ORIGINAL BOCI JE PARFEM sta je frend dobio
2015 11 13
Dobila sam i ja jedan orginal parfem i zapakiran, samo se vidi po čepu da nije orginal, a plačen kao pravi
2015 11 13
Imaš po Sarajevu i Istambulu po ulicama isto te ljude koji prodaju u pravoj original boci a unutra nije original, po meni 300 kn nije malo za parfem i za te novce možeš dobit parfem srednjeg cijenovnog razreda tipa lacoste i parfeme koji nisu izbačeni na tržište unazad 3 godine (osim chanela i diora i tih jačih)
2015 11 13
Ne znam za tu stranicu ali na biraj.hr i parfemi.hr su orginali i dođu u roku dva radna dana . [:smijesi]
2015 11 13
Zasto kupujete kod neprovjerenih? I kod nas na krpicama ima onih koji prodaju orginale i testere? Bez ikakvog straha mozes kod frani 127 kupit tester. a ima i orginala. al stvarno orginala.
2015 11 13
jooooj ja sam mislila na drugu stranicu na FB, ispričavam se, nisam čitala [:hihot] ne znam stvarno za ovo [:smijesi]
2015 11 13
moja frendica kupila na stranici luksuzni parfemi,,,kad je dosao ŠOOOOOKKKK kriva bocica sva iskrivljena a miris nema veze s vezom,,,ja imam original iz millera nemos vjerovat kakav srot prodaju,,,,,i kad im se javila da nije zadovoljna sto izlika pa pvo pa ono ma mislim se mrs sa svojim srotom od parfema
2015 11 13
činjenica je da je kod parfema najskuplja upravo bočica. ja prodajem parfeme (al stvarno je dobra kopija, tko zna možda je original koji je malo "razblažen" unutra) koristim ih i sama. uspoređivala sam ih sa svojim chanel chance i armani code originalima kupljenim u douglas parfumeriji, i nema nikakve razlike. Da nisu dobru, ja ih ne bi prodavala. Tako da stvarno se može naći jako dobrih kopija po povoljnim cijenama. a što se tiče ove stranice, meni je frendica naručila Chloe koji je odvratno smrdio. uopće nije bio taj miris. eto to je to što ja znam o njima :-)
2015 11 13
nešto mi je poznata ta stranica, mislim da je već prije par mjeseci bila tema na forumu o tim parfemima
2015 11 13
1 2