Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Iskustvo s FB stranicom "Luksuzni parfemi"

Rado bih kupio od nekoga, ali na krpicama nitko neprodaje muski pacco original... Ako ima tko neka napise. Postalo mi je puno davati po 650kn, pa eto.
2015 11 14
Plačen 510,00 kn pod pravi na sniženju, a vidi se da je žešća kopija tek kad sam otvorila.. [slika:07e248a5-df97-4117-9b8e-33265a687dcd] [slika:93394a9f-2a2b-4e06-b7f7-4f558fcc2037]
2015 11 14
A di ste ga kupili?
2015 11 14
Sa iste stranice gdje i vi tražite..
2015 11 14
koji pacco tocno treba ? postoji i forum stranice punmiris.com. tamo ima jako puno korisnika koji prodaju originale. primijetila sam u zadnje vrijeme vise je i muskih clanova
2015 11 14
U dm-u su sad neki sniženi 40% parfemi, provjeriti i tamo
2015 11 15
Dobro jesi ga na kraju kupila ili si odustala?
2015 11 15
Sutra mu stiže pa se raspitivao da zna preuzeti paket ili ne.
2015 11 15
Nisam, bio budala, u Mullera akcija bila 399kn 100mL i naravno nestalo. Pa sam uzeo 50mL za 440kn, naivac sam
2015 11 19
U Kozmu su ovaj vikend parfemi 40% ukoliko imaš Multiplus karticu, inače 30%
2015 11 20
pozdrav, kupila sam sa prijateljicom po pola parfeme sa te stranice, uzele smo chloe i ysl manifesto.. chloe dakle uzas , miris nema veze sa mirisom pravog chloe kao da na sebe stavljam naftu.. (jest da je bocica identica na prvi pogled ali onaj tko je vec imao taj parfem skuzit ce razliku u mašnici i jos nekim sitnicama + kod itd) drugi YSl pak ima identican miris kao pravi cak i dugo traje ( na njemu se vidi da je bocica kopirana, vidi se rez na staklu i čep) ..tko se ne kuzi stvarno bi pomislio da su original.ali ljudi nisu, nemojte se zavarati :) lp svima
2016 02 01
> AndreaKod: > hahaha mene su blokirali na stranici kad sam rekla da mi pokazu batch code i analizu Hmmmmm......sumLJIvo.... 8-) x-)
2016 02 01
ma neeeeeeeeeeeee. nikad hahahah
2016 02 02
Narucila la nuit tresor i jasmin noir, znala sam da nije original, cijena nemre tak niska biti za original, pogotovo kad je akcija 2 po cijeni jednog za 299 kn... Inace nema sanse, a ovak reko zasto ne, potrosit cu ih a i bas da vidim na sta to lici Pakiranje izvana i bocica su identicne originalu, ali ne, nije original. Imam dosta parfema i znam kak izgleda kad otvoris kutijicu, iznutra je to sve lijepo i tip top da parfem bude na mjestu, a tu je ko neki tanji karton u boji oblozen, neuredno izrezan i oblikovan i u njega smjesten parfem (jadno izgleda i ocufano), a miris koji te zapuhne kad otvoris kutiju je neki intenzivan, po alkoholu i boji, sto odmah smrdi na sumnjivo :D Bocica je prakticki origigi, kvalitetna plastika-staklo, sta vec, osim sto se vide po cepu npr ogrebotinice male, il je dio cepa malo neravan, cega kod originala nema, sve je besprijekorno + na tresoru naljepnica, na kojoj su slova sitna, se opce ne moze procitati dio teksta, ocito im je presitno da bi to mogli dobro napraviti :) - BITNO napomenuti - boja zlatnih metalnih dijelova na fejkovima, tu kod jasmin noira je "zutija" u odnosu na original i cep je puno laksi od originalnog cepa Sto se tice kodova, stave 'original' kodove tak da ak oces provjerit (check cosmetics stranica il koje vec) eto ti ga proizveden di vec da je... al svejedno mozes skuzit jer svi parfemi tog tipa imaju isti broj za bar code i kod parfema.. Za la nuit npr bar code je 3 065533 315347, a kod 62LD2D, a za jasmin noir bar code 83320 82271, a kod 10B67AR1R... (Po krpicama ima par slika jednog i drugog i vidi se da su iste brojke :) ) Dosta sam zadovoljna s ova dva sto se mirisa tice, stvarno predivni mirisi i nema nikakve razlike, jedino testiram postojanost (nakon jedva 2 sata na zapescu se gubi se miris)... Sorry na eseju, al ovo je za druge ak ce citati da ne budu naivni i da znaju sta ocekuju...
2016 02 03
1 2