Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne hvala.......

Nikad čula. Al hvala ti Harpich. ;)
2015 11 19
Kako? Pa svako malo mu(joj) se otvori tema u čast, kako voli nošene najlonke, gaćice...o pa di ti živiš..;-D
2015 11 19
Baš to.. nekulture na izvoz, ali bar ti ne skrate život za 10 godina :D.. tko zna kako bi kupoprodaja cijela tek završila. ZAMJENA je još ok spram Zamjjjjjjjjjjjjjjjjjj ????????????????????
2015 11 19
kak je meni neki dan jedna curka rekla jer sam se isto tako naživcirala zbog nepristojnosti...na krivom mjestu tražiš opću kulturu :)))
2015 11 19
A sto reci na to kada se potrudite pogledati nečiji profil, ništa za sebe ne nađete za zamjenu, uljudno se potrudite javiti i odgovoriti, i onda ne dobijete ni -u redu, hvala....Hahah..
2015 11 19
Kružim ...hahahhahahha
2015 11 19
harpo31 , prije 4 sata prijavi | ↑ Kako? Pa svako malo mu(joj) se otvori tema u čast, kako voli nošene najlonke, gaćice...o pa di ti živiš..;-D Iza Karpata! :cerek: :mig,mig: A znam da se svako malo javi takav neki nick ali ih se ni ne trudim popamtiti jer samo otvore novi klon, pa tko bi to više popratio...a i bilo ih je gro kroz ove tri godine....ma blage veze nemam.
2015 11 20
1 2