Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pomoc molim vas...

A tek to darivanje..ajme..koje triper kombinacije tu ispadnu svaki puta..
2015 11 20
isti dan kada se meni vracao paket, ti is isla slati meni paket, gdje tu ima logike...sutila si ko zalivena....al neka.....prvo si rekla da nemas pojma koji ti je tisak, pa si poslala podatke od svog tiska, a meni si paket slala sa drugog.....kako to da nisi mogla poslati sa toga na kojem te je cekao paket ? to je meni zahebancija i trosenje tudjeg vremena i novaca...nema veze sto je 15 kn, al stvar je principa, ajd da ti meni isto nisli slala sa tiska pa bi rekla nije zena mogla ovo ono....kak to da si uspjela otici meni poslati paket a taj nisi uspjela podici....nisi se ni ispricala niti rekla da neces podici, ispricala si se samo sto kasnis sa slanjem i poslije si sutila kad sam ti rekla da mi se paket vraca, vise se nisi javljala.....mogu kopirati poruke !
2015 11 20
Tisak ne naplacuje povrat ko posta
2015 11 20
prvo i zadnje darvianje sto se mene tice....ne naplacuje, stvar je principa, kako je mogla meni poslati paket sa tiska a nije mogla podici onaj sto sam ja poslala.....ma nije vise ni bitno....nego ja joj nevjerujem
2015 11 20
Kuzim ja kaj govoris. Velim..sreca da povratak paketa ne naplacuju isto..
2015 11 20
ode si ja roditi koje dijete pa da njega uvijek mogu za sve okriviti, pogotovo na krpicama hihihih
2015 11 20
možda su oni na pošti krivo upisali adresu u komp pa im se pobrkalo i paket se vratio nazad skoro se meni desilo slično pa bi na kraju ispalo da mi je paket poslao primatelj i to još s otkupninom, a ne ja da šaljem
2015 11 20
Nisam ja ni poslala paket nego sam zamolila susjedu da posalje da budem korektna i da ti paket stigne zato je bio drugi tisak, a a svoj sam trebala osobno podignuti nije mogla ona i to je moja greska ne izvlacim se na dijete, nedaj boze...svoj paket si mogla podignuti ali nisi. Ja se opet ispricavam, nije mi bila namjera prevariti nikoga i to i dokazujem s tim sto sam ti paket poslala.
2015 11 20
vise nije vazno, ja tebi ne vjerujem, zasto to pises sad na temi a nikada se nisi javila porukama, samo si poslala sifru i to je bio kraj. Nisi ni odgovorila kad sam ti rekla da se paket vraca....nista....Pozdrav.
2015 11 20
mislim da dovoljno govori to sto mi o ovome pricamo sada na temi, jer se nikada nisi javila porukom !
2015 11 20
Pa ne znam ni ja zasto pises to sada ovdje kada je ovo druga tema a ne meni u inbox jer ni ti nisi preuzela moj paket. Temu sam otvorila za pomoc oko problema i to je sada palo u drugi plan...
2015 11 20
1 2