Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nažalost- prevarena

Strasno,ocito mislila da dve kapljice chanela vrijede 50 kn
2015 11 21
Htjela sam pričekati da se gospođa još jednom javi, ali nije se prijavila od jučer popodne (prikladno), kao što sam rekla, da se nađem u ovakvoj situaciji (na krivoj strani), bila bih puno ažurnija da ju što prije riješim, a ne ovako. Nažalost, to je ona. Pričekat ću da vidim što će mi odgovoriti, a potom ostaviti negativnu.
2015 11 21
A nis. Onda cekaj i dalje.
2015 11 21
MA NEGATIVNA KO KUĆA, neka ti vrati novce...ako neće svejedno NEGATIVNA!! Strašno!!!!!!!
2015 11 21
zbog takvih,gubi se povjerenje,ja sam uvijek za dogovor ako je neko razočaran ili mu ne odgovara nešto,ali ovo je bezobrazno,!
2015 11 21
Ma užas vidjela sam taj oglas i činilo mi se da nešto ne štima s tom bočicom, naime u Chanelovim i Lancomovim bočicama ne možeš vidjeti točno koliko pudera ima i pretpostavila sam da će se nekome i ovo desiti, ne kužim gdje joj je pamet ovako se sramotiti za 50 kuna, stvarno fuj, meni je bed novu šminku staviti a ne ovako nešto
2015 11 21
Stavis ju pod reflektoricu i da vidis cuda. Sve se vidi.
2015 11 21
a stvarno ti je uvalila praznu bocicu, moras imati bas j****e srece da potrefis na postenu krpicarku.. nek ti vrati lovu lopovica ako nece lupi joj neg
2015 11 21
Užas, inače mi je odvratno prodavati polupotrošenu i korištenu šminku, a ovo je bezobrazluk teški! Kao problem je vidjeti koliko ga je ostalo... Ma, opeljušila te brutalno... ostavi joj negativnu
2015 11 21
negativna odmah...+ link na ovu temu zalijepi u negativnu
2015 11 21
U negatvnu link na slike a na listu podatke njene.
2015 11 21
ma de zalijepi joj negativnu , sram ju bilo ,puj, a javiti ti se vise niti nece jer zna da je njena krivica...
2015 11 22
1 2