Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pliz vratite broj pogleda

I ja imam želju!!! Da mogu slati slike u inbox!
2015 11 26
Hahaha od mene prve nikakve koristi, ja naslovnicu ni ne gledam :D
2015 11 26
Ma nikad mi nije bilo jasno kak neki bezveze artikli stalno se vrte po naslovnici, ko to opce gleda! A to je valjda taj famozni f5;)!
2015 11 26
Upravo to! Niti ja to ne gledam jer su redovito uvijek isti oglasi...
2015 11 26
Apsolutno ništa nefunkcionira ba stranici pa neću o smajlićima.Da bi učitao slike treba po pol sata za jedan artikal :(.
2015 11 26
Al ipak je vrh bilo po fejsari linkat "artikl dana", kad ono, lopovski profil :D
2015 11 26
ni to ne gledam jer su i tamo uvijek neke nebuloze.
2015 11 26
Dobra star vremena :D
2015 11 26
Da , bilo je sve ok prije " poboljšavanja" stranice:(
2015 11 26
Ok....ja nisam od onih koje klika f5...ali i ja bih broj pogleda natrag, zbog toga sto ako skuzim da zaista nitko ni ne pogleda artikl (i kad izbrisem 'stari' artikl i ga uploadam ponovno) da ga maknem onda sa liste....i da ga bacim u smece tako da mi ne trosi prostora niti virtualni niti u ormaru. Znalo mi se desiti da prodam nesto sto recimo nitko nije stavio u omiljene....a dosta njih je gledalo :) Vidim naprimjer da broj pogleda su zadrzale teme, sto mi je nekako manje bitno nego broj pogleda na artiklima....mislim da je to zaista neka pogreska (to i smajlice) i da ce ubrzo srediti.
2015 11 26
.....i uostalom sve zivo ima broj pogleda....youtube, google profil....mislim da to nije neka velika filozofija i veliki posao, da ga opet vrate :D
2015 11 26
Potpisujem!!!!!
2015 11 26
vidim da je većini najveći problem nedostatak smajlića :) stavim u zagradu riječ umirem od smijeha i to je to. znaš da se smijem :))) Meni je veća banana nemogućnost uploadanja, teta koja vješa veš na štrik, štekanje u porukama, kad vratim poruku vraćanje u inbox itd... to kad riješe bit će super, a smajlići budu opet ili ne, manje više mi je svejedno.
2015 11 26
I ja;)
2015 11 26
Meni uvijek vaznije sto gledam a ne jesam li jedina pogledala ili sam milionta po redu. Dapace, sto veci broj pogleda..a predmet stoji..hm.
2015 11 26