Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Potencijalna prevarantica

Dobila upit sa profila bez povratnih ..uplatice kao sigg i poslala podatke za slanje..naravno da uplatila nije..e sad me zanima jel još kome slala upite slične..tj jel neko dobio sto slično po zadnje..al da ne imenujem sada cura je iz Omiša? Zanima me jel još ko dobio pa da u inbox usporedimo podatke..
2015 12 05
Ja sam dobila iz Omiša upit draga ne sjećam se jesam joj poslala podatke, moram izaći van, pogledam kasnije pa ti se javim u inboxs
2015 12 05
Moja takva nedavna biserka je iz Zagreba..mozda je ista :D
2015 12 05
Zašto bi bila prevarantica? Vjerojatna je u nizu onih koje zatraže podatke pa se više nikad ne jave
2015 12 05
Nemoj joj ništa slat unaprijed kad nema povratnih.to je prevara 100%
2015 12 05
Neka slika uplatnica, pa neka se javi.
2015 12 05
Joj, ne odmah osuđivati cure bez povratnih . Super iskustva sam imala s njima. (Ne govorim o ovom slučaju ) Ovo je više APP, jer se ne šalje prije provjerene uplate. Ak posaljes prije, sorry bedast si, a ne prevaren ...
2015 12 05
Nema potrebe za slikanjem uplatnica, znamo da cure ovdje svašta slikaju pod uplatnicu, kad su novčeki na računu, tad se šalje i amen.
2015 12 05
Slazem se sa nomad u potpunosti!!!iskreno imala sam par suradnji sa korisnicama sa jednim ili nijednom povratnom,ugl ovdje samo kupuju nemaju artikala,i divna iskustva su,bolja nego s pojedinim koje imaju i po 100 povratnih!!!
2015 12 05
Slažem se, svi smo jednom bili novi ovdje, i bez povratnih, povjerenje se treba steći. Nema slanja dok novci nisu na računu.
2015 12 05
Ja sam jucer dobila upit od korisnice koja nema povratnih,pitala je za placanje na rate,nema povratnih,a kako sam vec prevarena nedavno,naravno da su mi sve bez povratnih sumnjive.Nakon sto sam poslala paket u vrijednosti 1800kn,nije se htjela vise javljati,nakon dva dana nestali su s profila.Imam sve podatke,ali ne i zivaca proganjati,eto ,ako kome imalo pomaze.U ovom slucaju sam sama kriva,jednom se opeces. Opet to ne mora znaciti da netko bez povratnih nije sigurna osoba,neka uplati,pa slanje.
2015 12 05
Staklenakugla prestrasno :( Bas mi je zao.. Nije bas mali iznos. Ja priznam da sam u pocetku znala slati posiljke dok jos nisam vidjela novce na racunu, srecom nisam se opekla, ali citajuci vase komentare, zapravo mi je nevjerojatno da ima toliko prevarantica. Definitivno vise ne saljem dok ne vidim novce na racunu.
2015 12 05
Ma ne cure..nisam ja od juce nit osuđujem profile nit cu slat prije..al bas zato sto ne osuđujem..ženu koja bi kupila DVI haljine vec tri dana stavljam na čekanje rad ove koja očito ni neće uplatit.. Nit dramatiziram..al kako ne kuzite-dakle prije par misecu me sudeći po podatcima smarala ista na isti način s drugog profila..dakle zanima me jel još koga???? E sad mene naravno ni prevRila al negog sigg i je...mislim da je balavica u pitanju i da cu poduzet nešto neke ljude s tog područja da joj nekako roditelje obavijeste o njenim akcijama
2015 12 05
Nisu to balavice,mislim da su ozbiljni ljudi,idu s tim ciljem i ocito im uspije..,ponekad,pa i cesto.Mozda je ova ista otvorila novi profil s nekim slikama znj..koje uopce ne predstavljaju njene artikle,tko zna cije,mozda iz novina.
2015 12 05
Nije, moja je KleaIvkic
2015 12 05
1 2