Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Potencijalna prevarantica

Smisnamala,pa ja nebi čekala.Koliko se ne javlja, 2-3dana? Jel rekla da će uplatiti kasnije da čekate? Nije, znači nije rezervirala a nije uplatila. Ja bi haljine prodala i poslala joj poruku. Imala sam situaciju sa curom sa 2 poz.povratne, uplatit će za dan,pa još dan, kao uplatila, ja pitam da pošalje sliku uplatnice da šaljem odmah, ona ne šalje, ali uplatila a kao nešto banka nije ok odradila,.. Napisala sam joj rješavaj sa bankom, nije moj problem jer slike nema.. Tako bih isto i prodala, ta druga će vam naći dr.haljine..
2015 12 05
Ma evo pregovaram ja s drugom ženom vec..neb ja ovoj sad prodala vise ni da je uplatila NIJE TOOOO LJUDI...koji dio ne kužite-sabirem informacije o ovoj-zainatila sam se-posla u joj ljude na vrata ak treba..očito ista balavica tu hara
2015 12 05
Ja baš svašta radim, čekam na uplatu ali da znam dokad (znači rez) i šaljem prije uplate svima sa vel. brojem poz. Pristajem i na povrat ako baš nešto nije ok veličinom (iako to ne pišem na profilu jer bi se javljali i oni sa lošim namjerama), mada se trudim većinu napisati i slikati, no ako je netko sumnjiv obiđem..Ne mislim na 0 povratnih, već sumnjiv da me laže,da se premišlja 15dana, da ne može uslikati uplatnicu a niije leglo, pa bi da u cijeni bude slanje poštom,ovo-ono..
2015 12 05
1800 kn... :smajlickojikolutaocimaodmuke:
2015 12 05
Vilma Olić Zagreb 01 377 47 07-kućni jer se na mob ne javlja,isključen,ovaj sam našla preko inf.ali javi se samo jedamput,više ne,zapamte pozive i ne javljaju se dva puta.Mislim da to rade organizirano i dugo.
2015 12 05
Imam i adresu,adrs Tiska,gdje je podigla paket,sve,javila se i rekla da prijavim..i što da joj radim..imate ime za slučaj..
2015 12 05
Prestrasno! Nemam rijeci! Smisna mala kuzim kaj hoces reci, slazem se, cure svakako hvala na upozorenju!
2015 12 05
A zasto ste pristali na slanje bez uplate?Još 1800kn
2015 12 05
sonja90, nekako slično i ja radim, također sam prihvatila i povrat iako nije moja krivnja, sve sam navela,(iznos je bio oko 200 kuna) Mislim da to vise necu ponavljati ali ajde.. . Inace stvarno sve prode super, zadnja situacija (mog pametnog slanja dok ne vidim uplatu): cura kaze da je uplatila i kao poslat ce mi uplatnicu bla bla.. reko ajde nema potrebe, ja posaljem paket i ona mi drugi dan kaze kako nije uplatila 15 kuna za postarinu ali da bude kroz par dana jer nije imala vise novaca!? .. Pricekat cu jos par dana, a onda, sve mi se cini da cu prvi put nekome dati negativnu! Nije do 15 kuna, ali ako ja svoje sve ispostujem, onda je red da i ona svoje. Nema drugacije s nekima nego na grubo i to je to.. Ne padati na bilokakve fore. Nakon uplate slanje paketa i bok. Da ne kvarim dalje temu, smisna mala sori kaj sam malo skrenula s temom :/
2015 12 05
Ah zašto,neznam,vjerovala sam,nije mi palo na pamet,ali nema veze..Najgore mi je što sam joj poslala orig.adidas od mame ,platila ih je 120e u Udinama,visoke,pa je željela niske itd..ali gotovo,pa neću se nervirati ,sama sam kriva,malo opreznije..sve ok..
2015 12 05
Staklenakugla, nemoj biti naivna i toliko izlaziti u susret jer takve samo vrebaju dok ne naiđu na ljude poput tebe. Da je bar uplatila "prvu ratu" pa hajde, ali ovako....
2015 12 06
1 2