Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

DRAGA!!!!!

kad mi netko napiše DRAGA isprovračala bih se! [:poljubac]
2015 12 05
hahahha bome¨!
2015 12 05
A ja bih se ispovraćala na ovo 'ispovračala'. Bolje da ti piše 'draga', nego da te ni ne pozdravi i sl.
2015 12 05
Bas ti ovaj poljubac ima smisla s obzirom na temu..i broj suradnji na ovom profilu! Maja bas to!:)
2015 12 05
samo zbog toga bi se ispovraćala?? onda si na krivom mjestu, draga moja. moj savjet ti je da otvoriš vlastiti butik na čijim bi vratima bila jasno istaknuta pravila tko, kako i pod kojim uvjetima ti se može obraćati.... i onda ne bi imala probavnih smetnji. uostalom... zašto uopće zamjeraš nekome tu vrstu izričaja, kad i ti sama nakon svog uvodnog posta šalješ pusu nama koji te ne poznajemo? (barem nas 99%) lijep pozdrav
2015 12 05
trol, ne trol, i meni pozli na to "draga" :D A i na loše poznavanje pravopisa.
2015 12 05
Ni meni ne sjeda "draga", ali istrpim..
2015 12 05
nego, DRAGE MOJE ženice kako ste?
2015 12 05
Uopce mi nije bitno tko koju rijec upotrijebi..bitno da se komunikacija odvija na normalnom i kulturnom nivou...a sve ostalo je cjepidlacenje!
2015 12 05
Bezpotrebna tema, svakome nešto smeta i ide na živce, kada bi svaka od nas krenila pisat di bi nam bio kraj. Bitno da se ispoštuje dogovor i da je komunikacija na kulturnoj razini
2015 12 05
Mozda i je nepotrebna tema, ali takvih je milijun na forumu... i ponavljaju se. I meni iznimno smeta "draga" ili "kraljice" ili slicni nazivi. Ne znamo se i zadrzimo komunikaciju na poslovnom nivou. Kultura, ljubaznost i pristojnost da, ali ulazenje u pluca ne.
2015 12 05
nepotrebna, da, ali za dijeljenje mišljenja je skroz ok. Svatko od nas ima neki pet peeve što se komunikacije tiče, ja priznajem da je ovo moj. Ne obraćam se tako ni najboljim frendicama jer mi je to užasno. Ok mi je ovo šta je petit napisala "drage moje..." pa nešto, to koristim, čak i u sarkastičnom tonu. Ne smeta mi ni npr. "draga Sara"...ali kad me netko random oslovljava samo sa "draga"...joj. Šta ona zna, možda sam baš najveća kučketina na svijetu ikada :D
2015 12 05
Meni je samo pomalo neobično ako mi se netko tako obrati u uvodnoj poruci, ali ljepše mi je od nekulturnog i primitivnog obraćanja, a bogme i od onog u kojem se spominje povraćanje... Ali ako mi netko napiše "draga, stigla je roba i jako sam sretna"... e, to već ima svoju težinu i drago mi je pročitati to. Šaljem poljubac svim pristojnim i dragim krpičarkama dobre volje i pozitivnog raspoloženja!
2015 12 05
A svašta, ako ti se zbog tog povraća.. Bolje ću šutit.
2015 12 05
Sara haha, znam o čemu pričaš. Ja se ni svome dečku ne obraćam s 'dragi', ali ovdje je druga stvar. Obično me oni koji me znaju i ne zovu draga (smajlić koji se belji). Tu katkad to upotrijebim, ne zato da se uližem ili nešto slično, nego zato jer je to virtualni shop i onda mi je to neki način iskazivanja ljubaznosti. To najčešće koristim kada mi se netko prvi tako obrati i poruka mu je skroz vesela. :) No, ne izostavljam ni sarkastično 'draga'. :) U svakom slučaju, kao što su djevojke rekle, svaka ima nešto što nam smeta i to je to. Ovo može biti čudno i nepotrebno, ali da mi pozlije od toga (naravno, ne doslovno), to mi je pretjerivanje.
2015 12 05
1 2 3