Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

DRAGA!!!!!

ja sam jednoj curi napisala - sretno u prodaji ljepotice (misleći na haljinu) a po njenom odgovoru sam dobila dojam da misli da sam se njoj obratila :D
2015 12 05
HahahhahHahhHHh
2015 12 05
Ne smeta me toliko,no općenito ne volim obraćanje sa:draga,mila,mica,ljubavi od osoba koje ne poznam predobro ili uopće ne poznajem,isto tako se sa frendicama ne razgovaram tako,nekak imamo svoju spiku,pa netko tko nas sluša sa strane misli kako smo lude ili jako bezobrazne jedna pema drugoj,a mi to sve od milja. Ali ima daleko gorih stvari na krpama koje me tjeraju na povraćanje,draga ne spada u to.
2015 12 05
Meni je baš simpa kad me netko nazove draga, zašto ne... uvijek mi je ljepše prijateljsko ozračje i pozitiva nego nekultura i mutavost.
2015 12 05
Ja napisem svakoj osobi draga, pusa ili sl., neke osobe sa kojima sam surađivala cak sam ih i zagrlila na kraju suradnje, a neke cure se jave onako i pitaju 'daj mi izmjeri' a ni bok ni jel mogu ni nis, tako da DRAGA moja mogla si rađe smislit neku drugu temu za forum
2015 12 05
Kultura na nivou...zašto tako negativan stav? Zašto bi netko uopće pisao draga ako misli nešto loše, meni su sve ženice drage i nakon nekih suradnji većinom se potvrdi da su i drage :D
2015 12 05
Ja ne velim draga, nego dragička! Hahahaha Ma zaboli me samo nek je osoba pismena (bar donekle) i da ne "povrača" o>_<o~
2015 12 05
Ne prakticiram jer ne volim, ali sam par puta napisala to dvjema Krpičarkama kada sam ih tješila za nešto..jer nisam znala kako drugačije i to mi se činilo prikladno za takvu osobnu situaciju.......ali samo tada. xD Inače joks.
2015 12 05
meni ništa ne smeta osim "poslovne" komunikacije...tipa Poštovana, obraćam Vam se u svezi Vašeg artikla blaaa, blaaaa, srdačan pozdrav jbt, ka da sam na sudu...odma me prisiče ovo su krpice, platforma za prodaju, zamjenu i kupovinu polovne robe (da, polovne, jer iako je NOVO ipak je polovno jer nije u dućanu) i mrzim kad neko brije da smo na sudu ili na polaganju pravopisnog ispita.....važno je zadržati kulturu i neke osnove ponašanja u smislu da nikoga ne vriđamo, al malo opuštenosti nikome ne škodi
2015 12 05
hahaha trolčina samo takvaaaaaaa
2015 12 05
Ma baš ste mi sve mile, drage pice mice :)
2015 12 05
AnitraMartinA, sad si me sjetila na onu temu, ima već dosta, kad je cura mislila da kad joj netko kaže "hvala lijepa" njoj kažu da je lijepa, ono "hvala, lijepa" :D :D
2015 12 05
hahahah e sara, ima nas svakakvih
2015 12 05
meni je to bila baš onako blesavo simpatična tema :D Sjetila sam je se pred neko vrijeme, zasmijuljila se od srca i danas opet :) Baš je idem probat iskopat negdje.
2015 12 05
Hahaha Maja :D Ja svima pišem draga, zašto ne :( Pa samo sam ljubazna :D
2015 12 05