Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Fake UGG na sve strane!

Drage cure , ljubiteljice Ugg ( one koje nisu post nije za vas ;) ) zelim vas upozoriti da na stranici kolaju fake Ugg na sve strane ( isto tako po faceu i dr oglasima). Mozda se po znakovima i oznakama ne moze primjetiti, ali po materijalu i izgledu doista moze. Tako to sto se prodaje ne vrijedi ni 100 kn jer nije vidjelo vune niti kože. Jednom sam kupila u ducanu ( koji se nedugo zatim zatvorio) fake ugg pod zanjem da su original. Raspale su se nakon 1 godine i izdeformirale. Sada imam vec 3 godine original i ne moze se opisati razlika. Tako da pazite sto kupujete ;)
2015 12 08
Naravno iznimka je ko naglasi da je kopija i tko zeli kopiju.
2015 12 08
zato se uzima lfa, bearpaw i prije emu emu su poceli kopirat u zadnje vrijeme al ove se jos nisu sjetili
2015 12 08
Imam fake i traje tri godine. Al nemam ništa protiv originala ako netko voli. :D
2015 12 08
Ma nemam ja stvarno nista protiv kopija ako se naznaci da je kopija. Ali ovako cure se zaletavaju izdvajaju po 500 - 800 kn za kopije misleci da su prave. Kao i ja prije par godina.
2015 12 08
imam kopju ugg i orginal lfa razlika je drasticna orginal nosim rjetko jer mi zao a fejkuse svakat svaki dan 7mj u godini evo prosla im godina dana i jos s nisu nigdje razljepile ni nista al ajmo opet. orginal je tolkooo udoniji
2015 12 08
Vedrana27 , prije 11 minuta prijavi | ↑ Ma nemam ja stvarno nista protiv kopija ako se naznaci da je kopija. Ali ovako cure se zaletavaju izdvajaju po 500 - 800 kn za kopije misleci da su prave. Kao i ja prije par godina. Kužim. Da, mora se stvarno naglasiti da je nešto fejk. Ali ovdje sve vrvi kopijama bez da se naglašava što su..užas.
2015 12 08
Istina nisu samo ugg problem. Opreza nikad dosta :s
2015 12 08