Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

a ludila na krpicama

ovo radi, ovo ne radi, meni fali tema, ja nemogu nać poruke, zašto su mi izbrisane poruke u izbrisanima, a meni to ne triba, a zašto nema smajlića, kako da stavin artikal..... i još stoooo pitanja :D ma gle, kužin ja vas cure i kužin da je nezgodno, triba se samo malo priviknit na sami sajt, a i mislin da ga još dorađuju tako da pomaalo.. ali taaako ste me nasmijale s pitanjima poviše da je to strašno :D:D hahahha živile krpice!
2015 12 08
Zar ja jedina još nemam nove Krpice? :D
2015 12 08
ae? HHAHAHA. a kako to :D ni ti ponuđeno čin uđeš na stranicu?
2015 12 08
imala ja,pa se vratila na stare.moram obrisat sve glupe teme koje pratim jer neću moći na novima.
2015 12 08
hahaha a vara, svakome je nešto. onda san ja jedna od rijetkih kojoj sve štima i radi bez frke :O
2015 12 09
Radi ti editiranje artikala? Pokusavam snizit cijenu jednih cizmi, nema sanse
2015 12 09
sve štima samo nigdje ne vidim gdje su novi artikli : )
2015 12 09
i meni sve radi od prve
2015 12 09
nova str je super,a logicno nova je pa mora nes stekat,ali meni puno bolja nego stara, trebat ce malo vremena da se priviknemo ali je super :)
2015 12 09
a smišno je :D nemojte se brigat, triba in malo vrimena da sve dođe na svoje, ponovite postupak sutra/preksutra i biće sve ok.
2015 12 09
i meni radi sve iz prve! super je sto stranica ne steka i tako sve brzo ide!
2015 12 09
ajmeeee, ja se tako teško snalazim :') :') :') treba mi sto godina da nađem što želim, od npr. stavljanja artikla, forum sam isto tražila, pa malo malo stisnem da nečiji nick i tad.. ludilo!
2015 12 09
Ja ne dobivam mail kad dobijem tu na krpicama poruku...a i kad udjem u stranicu na krpicama jako mi se ruzno vidi, samo slike od artikla mi se vide ali ne podatke o tim slikama (artiklima). A kad udjem na forumu ne mogu procitati u cijelosti postove jer mi pokriva slova slika od korisnica :/ danam se da ce to korigirati.....inace nije lose, naviknut cemo se
2015 12 09
Bas sam pogledala, nema nicega :/
2015 12 09
2 dana??Zadnji artikal sam uspjela staviti prije 3 tjedna :((( Nisam uspjela ni na novoj verziji krpica. Preko mobitela je blagi užas :'( Koja sreća vratiti se na ove ružne tapete ;-)
2015 12 09
1 2