Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Presmisno ali i prejadno

Kad cura uzme podatke i sve i uvjeri te da ce uzet i onda se vise ili nejavlja ili mulja kao nije stigla ili je nesto iskrsnilo.nezz sta je najbolje napravit onoj curi koja uzme podatke pa te vuce za nos umisto da bude postena i rece da je samo odustala
2015 12 16
ignoriranje poruka je vrhunac
2015 12 16
Mozda odustane al ju je sram reci da je odustala da se ova nebi naljutila. Ja sam vise puta odustala od kupnje jer sam nasla ili nesto bolje ili jeftinije ili sam se jednostavno predomislila, al zato se uvijek ispricam jedno 5 puta osobi od koje sam htjela nesto kupiti.
2015 12 16
Ja sam takvima koje lijepo jave da odustaju iskreno zahvalna. To je vrhunska civiliziranost! Pri tome je razlog sasvim nebitan.
2015 12 16
Kad krene navlačenje onda znaš na čemu si. Imaj rok unutar kojeg toleriraš uplatu i zdrao'
2015 12 16
meni je najgore kad uzme podatke za uplatu i nestane s lica zemlje:S
2015 12 16
A sto bi trebala napravit curi koja odustane, javila ili ne? I u ducanu mos odustat. Hell, u ducanu mos i vratit!
2015 12 16
Gako sam napisala da nisam za zamjene znaci da nisam osim ako se drugacije ne dogovorimo ali bez obzira sta pise opet pristojno odgovorim zao mi je nisam za zamjene...nije bitno sta pise nego kako se postupa ☺
2015 12 16
curke a šta napravite kad vas neko zamoli za rezervaciju (više od 3dana) i onda se više ne javlja a datum za kad je zamoljena rezervacija debelo proša?? mene osobno to ljuti jer možda je netko drugi to htio kupit al vidio rezz pa odustao PS vratila sam artikl u prodaju al svejedno...
2015 12 16
krpice su super što se tiče upita o zamjenama, uglavnom ljudi pristojno odgovore da jesu ili nisu za zamjenu ili ignoriraju ništa...prošla 4 dana i vraćaš nazad u prodaju
2015 12 16
kukyst - prvo pogledam kakav je profil i procijenim po komunikaciji je li osoba ajmo reći iskrena. No i tu se desi kiks. Kad prođe rok ostavljam neutralku. Javim se kupcima koji su se javili u međuvremenu.
2015 12 18