Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kaj je ovo?!

Znam da je bilo vise tema o tome i da se ne moze protiv toga,ali zbilja.... Jakne zimske na krpama 400-500 kn... Trazim gleznjace 500-600 kn?!?!?! Dajte molim vas..... Pa ja sam za 400 kn u espritu kupila novu jaknu.... Ovo su krpice....znaci rabljena roba....znaci cim izade iz ducana gubi na vrijednosti minum 50 posto. Ja ne vjerujem..... Zbilja prestrasno....
2015 12 16
Aha,..ja sam šokirana istim. Ali sam isto tako šokirana koliko dođu fake artikli poznatih brandova. Mislim, nikad nebi uzela fake za 300kn, kupila bih si za isti novac no name ili manji name kvalitetno.
2015 12 16
Čista ekonomija, ponuda i potražnja. P a ne znam čemu se svako malo iščuđavate kao pura dreku... Dok ima cura koje će maxinovu platiti 400 kn, do tad će biti onih koje će to prodavati.
2015 12 16
kao što je koviljka rekla- jer ima cura koje će to kupit. Jer je like zara ili like maxi nova. Što je veća potražnja, to je cijena veća, kako u svijetu, tako i u krpičarskom svijetu. ( tu je i faktor pohlepe, no o tome bi mogle raspredati zauvijek)
2015 12 16
Iscudavam se zato jer ne kuzim osobe koje ce dati 500 kn za stvar za koju ne zna jel ce uopce odgovarati. Za rabljenu stvar umjesto da ode do ducana u bilo kojem centru i za te novce kupi novo
2015 12 16
ne se sekirat oko toga za sta cu ja na krpama dati 500kn. evo dala sam nekidan. za kaput. e. da znate kak mi dobro stoji. btw, dala bih soma da je zena tolko trazila. nije iz maksi nove. ni zare. da neb bilo.
2015 12 16
Svatko odlučuje za sebe i prema svojim mogućnostima. Jedno je stavit recimo 300kn za Maxi nova cipele koje u dućanu dođu 50kn, al sasvim drugo je stavit za neke poštene, kožne čizme 600kn ako im je cijena u dućanu debelo preko 1000kn. A ulovit na sniženju nešto što nam odgovara je lutrija.
2015 12 16
mislim na ove kineske jakne sta su ovdje 500 kn ili gležnjače iz maxi nove. Ne govorim za stvari koje su zbilja kvalitetne i koje će ti koristi više od jednog puta.recimo kako je Cipelitza rekla dobar kaput koji će ti izdržati nošenje.
2015 12 16
čini se da sam debilček i moram prepravit svoje cijene
2015 12 16
ja krpe obozavam. znas zakaj? dok se ekipa mlati do zadnje kapi krvi za poderane pantalone i kricava krzna, jer trea izgledat ko yetti koji na kolenima hoda po cesti, ja si bocnem tak dobre, kvalitetne stvari po tako smijesnim cijenama. milina.
2015 12 16
Pa no.ja sam ljetos si kupila froddo sandale od jedne korisnice za 65 kn i nosila ih to ljeto i iduće ću ih sigurno.Ali kak je ta Zara tak poznata? Baš sad gledaqm običnu majicu sa puf rukavima...al ono naj naj običniju i nađem kao nošena;ali očuvana 70 kn.Znači obična majica.Ali je Zara Ja sam otišla u textile house i kupila za 15 kn tako dobar kaput da nisam vjerovala.neću sigurno dati 70 kn za običnu majicu
2015 12 16
Slažem se.. Sa cipkom. Toliko stvari do 200kn ima a ocuvane markirane/nemarkirane whatever.. i super su
2015 12 16
Može se stvarno naći kvalitetnih stvari za jeftinjaru, a to što klinke da prostite sv**avaju na slike stvari iz te neke maxinove ili čega već, za koje se (skidam kapu) potrude da izgledaju kao s naslovnica modnih časopisa, to je njihova stvar =P. PS 70 kn ne dam ni za Zaru u samoj Zari, a kamoli na Krpicama..
2015 12 16
Sa svim stvarima koje sam kupila sam zbilja zadovoljna.i našla sam ih jako povoljno i korisnice su super bile. samo kaj ta Zara iskače kao iz paštete.da upišem u tražilicu aparat za hot dog vjerovatno bi bilo hot dog like Zara samo 699 kn.
2015 12 16
ima tako divnih i susretljivih prodavača da je zaista milina kupovati od nekih. ali ima i takvih o kojima pišeš. I ta famozna Zara se nađe u razgovorima povoljnije, pa neki žele prodati a oni koji drže cijene očito im roba ne smeta u ormaru. Sto ljudi sto ćudi ali puno toga sam u komunikacijama riješila i sputila i kao kupac i kao prodavatelj.
2015 12 16
1 2