Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krpičarski jezik

A) Novo, samo skinuta etiketa-noseno garant! B) Noseno 2-3 puta-iznoseno do besvjesti! C) Cipele prosetane jednom-vidile pola svijeta! D) Vintage kratke hlace levis 501-iskopane iz babine skrinje, cim su dosle u modu, rucno odrezane i masna cijena! E) Kozna jakna nosena, ali je prodaje jer je kupila novu- guli se oko vrata..i koza popucala na 100 mjesta! F) Placeno skupo, ali moze jos-moras biti zahvalna na takvoj cijeni artikla, kojeg ni smetlar ne prima! G) Pase od S do XL- sigurno vam nece pasati! H) Prodaje cipele 37, kaze nosi 38 i bez problema ih nosi- znaci da nema nikakve sanse da ih navucete ako ste 38! I) Gleznjace J.C. malo ostecene-puzila na koljenima po podu (to je cipina, i odlicna je)! J)....nastavite cure niz..da se malo nasmijemo..molim nikakve zamjerke..cisto radi zabave! [:poljubac]
2015 12 16
a ona kombinacja, novo - nošeno samo jednu sezonu
2015 12 16
hitno prodajem, selim se! -reklamica i brza zarada ugg, original- kupljene u obliznjem kineskom ducanu nisam za zamjene - ali ako joj se nesto svidi svakako ce se javit za zamjenu :PP
2015 12 16
Haha.. Ili kada stigne osteceno..kaze nisam vidila-vidila je nego konta proci ce!
2015 12 16
nisu ostecene, tako su kupljene- mogu se nosit jos 2-3x
2015 12 16
Od H) bas imam jedne cizme doma br. 36 i pasu na moju nogu br 38 :=D (ali ne prodajem ih)
2015 12 16
nemam vremena za naslikavanje i dodatne mjere- imam, ali neću jer mi se ne da. ***NISAM ZA ZAMJENE***- jesam, ali ako prva pitam. taj artikl mi je baš sad rezerviran- nije, ali se neću mijenjati za njega.
2015 12 16
butik tulipano, vrhunske talijanske cipele- maxi nova 50,30 il 10kn
2015 12 16
nestali su mi artikli, izbrisan mi profil, nisam ja kriva sve je bilo po ps u- doso gremlin i napo samo nju
2015 12 16
slike su s neta jer nemrem postavit svoje al e isto i novo- ocekuj paket iznenađenja
2015 12 16
Like zara-original kinezi!:)
2015 12 16
naruceno s interneta- nikad necete pogodit da se radi o ebayu il aliju
2015 12 16
Vezano za Brku... Moze primopredaja-vise se ne javlja!
2015 12 16
mozda dode brko i skica iz grmlja :0D
2015 12 16
poslat cu sutra, ne stignem danas od obaveza - obaveza mi je biti u pidžami cijeli dan i skrolat po fejsu u nadi da će se ON javiti imam zivot i izvan krpica - napd je najbolja obrana :p koliko bi to došlo s poštarinom - daj, uključi poštarinu u cijenu ;) poslala sam jutros poštom - nije mi se dalo, sutra ću kupljene u inozemstvu - idem nabiti cijenu pošta/TISAK su mi daleko - poslat ću za 10dana xD diy - krpa s rupama
2015 12 16
1 2