Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zanimljiva anegdota - Zara i Bershka

Nisam neka šopingholičarka i gledam da što jeftinije prođem. I bila ja tako, jučer u China shopu, razgledam sta ima u moru nabacanog bofla... Kad ulaze dvije mlađahne cure. I uzima jedna par komada "kožnih" suknjica. Pita ju ova druga štaće joj toliko istih? Odgovor: "Slične su ko Zarine, pa sam stavila na Krpice da prodajem Zara suknjicu!" Eh sad opet pita prva, "A kako kad nemaju etiketu?" Odgovor: "Isprintao mi decko na papiru za naljepnice Zara. Ko da znaju seljančure s krpica kako izgleda original Zara. Radim to već mjesecima! Hoćeš da tebi isprinta Beshku, pa i ti zaradi malo?" Odgovor je naravno bio "Naravno može!" Došlo mi da svašta kažem, al nisam rekla ništa. Nema smisla. Pa evo dijelim s vama zanimljivu pričicu. Dakle, drage moje, pazite kad naručujete Zaru i Bershku iz Osijeka i okolice, mozda bas Vi dobijete kinesku suknjicu od 38kn! [:place] [:ljut] [:place]
2015 12 23
A kako istu zašije ako je papir?
2015 12 23
nažalost me to ne čudi.....
2015 12 23
Imas onaj papir za naljepnice sto ide u printer. To sam imala na poslu, pa valjd preljepi. Ne znam. Očigledno cura ima sistem koji joj prolazi
2015 12 23
A cega se sve nece sjetiti..lopine male :D
2015 12 23
jao si ga njoj kad ju pošalje nekoj ženi zmaju...
2015 12 23
bože bože i opet bože, svašta!
2015 12 23
Al pazi foru, ona je stavila jednu suknjicu koju je prodala bar 5puta! Jer stvarno je uzela hrpu istih. Ne znam jel da budem zgrožena ili fascinirana domišljatošću?!
2015 12 23
Hahah,iskreno ako joj to prolazi svaka čast,ali jadna ona ako naleti na krivu,a bude kad tad.
2015 12 23
vex si probala naći suknju u tražilici, vidjela si koji je kroj pa možda skužiš koja je korisnica....
2015 12 23
Eto s cim se jos nece baviti korisnice?! Vex molim te sigurno su srednjoskolke u pitanju..
2015 12 23
bas me zanima koja je to glupaca? u kojoj kineskoj sad me zanima? hhahahahhha
2015 12 23
Super, Zara fanovi sada navalite ;)
2015 12 23
Seljančure sa krpica [:ljut] Baš krasno !
2015 12 23
Ja ne znam kakav je China shop u Osijeku i koliko je ta cura profitirala, al u Zagrebu su ti kinezi nabili tolike cijene, da jeftinije dobiš u Zari i Bershki. :D Plus kaj im roba smrdi, strašno nešto.
2015 12 23
1 2 3