Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sve ovo Vam želim...

Idi mirno kroz buku i užurbanost i sjeti se mira koji se može naći u tišini. Koliko je to moguće, budi u dobrim odnosima sa svim ljudima. Govori svoju istinu smireno i jasno i slušaj druge, čak i glupe i neuke, i oni imaju svoju priču. Izbjegavaj bučne i agresivne osobe, one su teret duhu. Ako uspoređuješ sebe s drugima, možeš postati ogorčen ili ponosan,jer uvijek će biti većih i manjih od tebe. Raduj se svojim dostignućima kao i svojim planovima. Održi entuzijazam za svoj vlastiti poziv ma koliko on bio skroman, to je pravo blago u promjenjivim vremenima. Budi obazriv u svojim poslovima, jer svijet je pun prevara. Ali neka ti to ne smeta da vidiš vrline koliko god je ima. Mnogi ljudi teže za visokim idealima i svuda je život pun heroizma. Budi ono što jesi. Pogotovo nemoj glumiti ljubav. A nemoj ni biti ciničan prema ljubavi, jer usprkos svoj ogorčenosti i razočarenjima, ona je vječna kao i trava. Spokojno primi iskustvo godina, skladno napuštajući stvari iz mladosti. Gaji duhovnu snagu da te štiti od iznenadne nesreće. Ali nemoj sam sebe žalostiti izmišljanjima. Mnoga strahovanja nastaju od umora i usamljenosti. Osim održavanja zdrave discipline, budi blag prema sebi. Ti si dijete svemira, ništa manje nego što su to drveće i zvijezde. Imaš pravo da budeš ovdje. I bilo ti jasno ili ne, nema sumnje da se svemir razvija kao što bi i trebao.Dakle budi u miru s Bogom ma kako to zamišljaš, i bez obzira kakav ti je posao i kakve aspiracije u bučnom kaosu života zadrži mir u svojoj duši.Pored sve prljavštine i jadikovanja i porušenih snova, ovo je ipak divan svijet. Budi pažljiv. Teži da budeš sretan. Sretan i blagoslovljen Božić i Nova2016Godina [:poljubac]
2015 12 24
...lijepo receno...hvala...takodjer
2015 12 24
Hvala ljube moja, i tebi i tvojima i svima na krpicama Sretan Božić i Nova godina :)
2015 12 24
Sretaaan Božić :))))))))
2015 12 24
Sretan Božić =), sačuvala sam si ovaj prelijepi tekst da ga mogu čitati tijekom godine
2015 12 24
Hvala, također :)
2015 12 24
Fala od srca !! Svim dragim curkama sa krpica i njihovim najmilijima , sretan Božić želim !! [:smijesi] [:poljubac]
2015 12 24
Ti si dijete svemira, ništa manje nego što su to drveće i zvijezde. Imaš pravo da budeš ovdje. Ova me baš onako...dirnula.... divne i duboke riječi hvala i sretno svima cure <3<3<3<3<3<3<3
2015 12 24
Aurorica prelijepo! Uvijek nešto lijepo napišeš <3 I tebi draga Aurora i svim ostalim ženicama i korisnicima ove stranice želim sve naj naj naj! Puno zdravlja, sreće i ljubavi! Sretan vam i Blagoslovljen Božić svima
2015 12 24
Ovaj text na plakatu imam jos od srednje skole..obozavam ga..i citala sam ga uvijek kada bi mi bilo tesko, a bio mi je uvijek pred ocima..na zidu moje sobe!:)
2015 12 24
Puse svima i sa kojima sam suradivala a i sa kojima nisam,iste zelje zelim;,blagoslovljen Bozic puno ljubavi i mira... ... I zapamtite ako ne dobijete barem dvije(2) kile(kg) u jedan dan..to nije pravi Božić :-P
2015 12 24
Predivno napisano :D Sretan i blagoslovljen Božić svima! :) <3 <3
2015 12 25
Sretan Božić Aurori i svim curkama ovdje!!!! :*
2015 12 25