Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Univerzalna veličina

Pa, mislim stvarno!!! Stvarno ste biserke,,,hebla vas univerzalna veličina...pa zar mislite da ćete tako brže prodat (čitaj uvalit) nekome svoju robu? Kako ta haljina univerzalne veličine (ako znate šta to znači, uopće) može stajat na nekome ko je xs i nekome ko je xl? Šta se pravite grbave? Namjerno ili? Budite fer i napišite lijepo koje je veličine pojedini artikl jer UNIVERZALNA VELIČINA NE POSTOJI [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] eto sad na
2016 01 11
Tako je!!!!Živila!
2016 01 11
Javljam se kao model XS veličine... Ajmo naći i modela XL, pa ćemo testirati :D
2016 01 11
točno ,ima već da sam gledala kod jedne korsnice prije nekog vremena,haljinu univerzalna vel.piše ,kazem ja njoj ako može izmjeriti,ona pa paše svima xs-xl,pa kazem joj ja ,da nek mi izmjeri jer nije moguće da paše svima...a ona pa kako ne kad je univerzalna ,ja reko dobro sad si izgubila kupca ,doviđenja
2016 01 11
Majke ti mile , fakat su prave biserke. Po pitanju tih veličina , stvarno treba biti oprezan . Nedugo sam kupila na krpicama haljinu veličine s , nosim s ...al kad je stigla , zez....velika...široka u bokovima , dugi mi rukavi ...tak da ne pije vodu niti ta odgovarajuća , a kamoli univerzalna veličina .
2016 01 11
pa tako je i meni sad jedna napisala da nema šanse da mi ne odgovara jer je univerzalna veličina kao jesam ćorava pa ne vidim da ispod lijepo piše....mah
2016 01 11
a još ako na toj robi ima i njenih ostataka, pa naravno da je onda cijena još i veća...bokte šta neš ovdi doživit? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2016 01 11
Pa barem od oka da procijene i napišu kojoj veličini bi najidealnije pasala ali NEEEE
2016 01 11
Dobro je jos dok je roba...meni su zesce one sa obucom...broj 38..moze od 37 do 40..:)
2016 01 11
daaaa...cipele su 38, ali bez problema može veći 37 i manji 39 u njih, pa čak i 40 ako vam se baš sviđaju [:smije] [:kesi] [:hihot]
2016 01 11
Suzice....to ti ovisi o dužini noktića , koliko ih dugo nije rezala i skidala trajni lak ! [:smije] [:smije]
2016 01 11
Haha Winx.....mora da je to..:) :) :) Znaci broj cipela ovizi o duzini noznih noktica...:) Imamo nove mjere! :)
2016 01 11
Brdo, imao je moj klinac tenisice na kojima je pisalo 37-40! Hahaha Inače, tenke super kvalitetne, kad ih je prerastao, poklonila sam ih dalje i isto je bio smijeh kao da ih želim uvaliti/prodati pod svaku cijenu :D
2016 01 11
Nomad :) :) A kojem su zapravo broju odgovarale? :) Ili je to ona finta....neka dijete nosi narasti ce noga..hehe..
2016 01 11
Postoji univerzalna veličina, sto puta sam takav artikal vidjela u dućanu i koji put i kupila, samo to ne znači da je univerzalna već je proizvedena u unisize, a uglavnom i najčešće odgovara vel m/ l jer valjda statostički najveći brpj žena stane u toliki broj. Dakle kad se napiše univerzalno, mislim da se na to misli i uglavnom te tkanine imaju elastina il se radi o kardoganima, pelerinama i sl
2016 01 11
1 2