Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Njuskalo prevaranti

Uglavnom od toga nista. Da bi moji ponovo naletili na taj isti lonac i tog istog frajera samo sto je sada u Dubrovniku. I nazovem ja i pitam da li je moguca primopredaja u Dubrovniku , kaze on joj on je u Zg-u trenutno i lonac je s njim. Ja reko super ja sam isto iz Zg-a i bas sam blizu vas pa bi dosla po njega (moji su imali ozbiljnu namjeru fakat ga kupiti ukoliko ga ovaj ima). Kaze on moze evo za pol sata nazovite da ja provjerim da li cu moc. Za pol sata ja zovem, pogodite opet, ne javlja se. E onda mi je prekipjelo i reko necu odustati i posaljem ja njemu mail da bi kupila i da mi posalje broj racuna da bi uplatila pa da mi posalje. Mislila sam proguglati racun pa da vidim da to nije netko tko operira i po krpicama pa da ga prijavim ali nista mi ne izbacuje :( E sad, frajer je ocigledno neki prevarant i mozda je vec nekoga i prevario a na njuskalu ne znam da li oni mogu ista uciniti :/ da li se moze kako drugacije provjeriti da li je s tim racunom bilo nekih problema?
2016 01 11
Imala sam jednu cudnu situaciju. Prica je duga i zapetljana pa cu pokusati svesti na minimum ali zelim sto vise detalja ispricati da se vidi da je tip stvarno smutljivac. Prije nekog vremena traze moji neke lonce i nadu nekog frajera iz Bjelovara i ima jako povoljan lonac i sve je to super ali slika je s neta i predugo on stoji u oglasu za te pare da nije prodan jel. Zove moj tata tog covjeka i kaze mu ovaj da je iz Bjelovara da je lonac super, novi bla bla. Kaze tata dobro, ja imam prijatelja iz Bj koji bi ga mogao pokupiti, ovaj veli dobro dogovorit cemo se za primopredaju i kad ga je poslje tata zvao ovaj se nije javljao. Posto mu je odmah bilo sve to sumnjivo nazove tata opet njega s drugog broja i gle cuda ovaj se javi i kad mu se tata predstavio pocne se nesto izmotavati i na kraju opet nesto zmulja i kao dogovor jos uvjek vrijedi. E kad ga je tata ponovo nazvao za taj dogovor da se napokon nadu , pogodite sta , nije se javljao. Onda sam ga ja nazvala i pravila se da sam zainteresirana i raspitujem se i na kraju mu velim da bum jos razmislila a on meni da nek se pozurim jel bu lonac brzo planuo , on ima puno zainteresiranih a moze mi ga i spustiti za 100kn. Znaci sam po sebi je vec jeftin, on ima puno potencijalnih kupaca i sad bi jos isao spustat za 100kn, haloo, ne da smrdi nego je Jakusevac.
2016 01 11
strasno,ja se samo nadam da Brko nije počeo operirat s loncima ,... ugl njuškalo je leglo prevaranata,mene jednom jedna zavaljal ,ali sam dobro prošla jer sam na kraju izvukla lovu
2016 01 11
ma nema šanse da njuškalo nesto poduzme ,kada dođe do prijave možeš policiju kontaktirati ,ali ni oni se za manje od 1000 kn ne miču
2016 01 11
I ja sam nasjela na jednog iz njuškala, uplatila mu novce, a robe naravno nema. David Antolović mu je ime. Naravno ne mogu mu ništa osim privatne tužbe koja će me koštat i vremena i novaca. Eto, opreza nikad dosta.
2016 01 11
Na Facebooku ima profil David Daki Antolović. negdje blizu Valpova. Iz mjesta Harkanovci.
2016 01 11
hvala na upozorenju :)) treba ih se čuvati samo se kote ve više
2016 01 11
Ja baš imam neku žensku koja preko njuškala hoće kupiti torbu i to skupu torbu, hoće da joj šaljem poštom uz otkupninu, nisam ni sama pametna, ništa još nisam odlučila, do sada mi se nije desilo da netko nije preuzeo sli ova mi smrdi
2016 01 11
Ljiljana, tražite za poštarinu oko 50 kn i recite da ce te odbiti od ukpupnog iznosa, ako vam se i vrati na nuli ste ;-)
2016 01 11
Ma ne možeš Matejicaa kada joj poštar donese na vrata, gore piše koliko je otkupnika + poštarina a može i poštara pitati jer piše na onom listiću, držim je na ledu i razmišljam do sutra
2016 01 11
ima tip koji na njuškalu kupuje 100% ozbiljan kupac plača na račun, a nakon toga vam očisti vaš račun i nestane....pazite puno je ljudi prošle godine prevario...navodno preko kladionice na koju foru neznam, u mom slučaju unio je jednu znamenku krivo i sva sreča automatski se kartica blokirala
2016 01 11
Ne može ti uzeti novce sa računa ako mu daš samo iban,nema teorije.Drugo su oni koji šalju slike kartice na zahtjev i to iz više kuteva,za to su si sami krivi.
2016 01 11
Pa užas jedan kako je moguće da preko kladionice izvuče novce sa računa
2016 01 11
Ja imam samo dobre kupovine na njuškalu..mobitel kupljen 1500 kuna manje nego u trgovini..dostava na adresu..svi papiri..radi savršeno..već dvije godine skoro.. još toga je bilo..eto..ima i puno lijepih stvari..nisu sve crnjaci..
2016 01 11
Ma s cim se ljudi sve bave da nije tragicno bilo bi smijesno.. Ja sam cula nedavno sta su poceli raditi, ukradu ti ganc novi auto , zapravo kidnapiraju i onda traze otkupninu za njega, tipa uplatis 3000eura i auto te ceka tu i tu..i jedan frajer je uplatio i dosao na dogovoreno mjesto i naravno auta nema i onda su ga trazili jos novaca.. Ja sam imala skoro sva dobra iskustva na njuskalu jedino me jedan frajer prevario jer sam eto bila dijete i naivna uplatila mu za totalnu prevaru ali zato sam se sada naucila i nebi vise takvu gresku ponovila
2016 01 11
1 2