Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Na zahtjev šaljem dodatne slike

U zadnje vrijeme sve više nalazim na oglase sa samo jednom slikom (koja je često sa neta) i u opisu navedeno: Na zahtjev šaljem dodatne slike wtf? zasto netko zeli gubiti i svoje i tude vrijeme na slanje dodatnih slika u inbox koji ionako dovoljno steka..zasto se odmah ne popuni oglas sa tim dodatnim slikama? u cemu je fora? [:boji]
2016 01 16
Zato sto nece ucitati artikle ako stavis vise od jedne slike. Vecina cura ima problem sa stavljanjem novih artikala
2016 01 16
Ne vidim ništa loše u tome.Cura stavi 5 slika i drage će volje staviti još kako bi kupac bio siguran kaj kupuje.
2016 01 16
Kako im se onda moze ucitati bas ta slika sa neta?
2016 01 16
Nema ničega loše da netko popuni oglas sa pet slika, ali puno njih stave samo jednu sliku i napisu da salju jos ako to netko zatrazi u inbox
2016 01 16
A možda su lijene.Te sa slikama sa neta ne doživljavam uopće.Po meni one nemaju taj artikal.Ne vidim drugi razlog ne stavljanja vlastitih slika jer i svrake na grani znaju kako artikli i nisu baš onakvi kako izgledaju na netu.(ukoliko je samo jedna slika i to ona sa neta)
2016 01 16
Ako imaš cajta za duck selfi onda ti je ovo ko dobar dan. Te su odmah za prijavu i brisanje.
2016 01 16
Druga stvar ako je samo jedna slika i to s neta, ja isto pak znam ponekad napisati isto čisto da se cure ne plaše (ili šta već) pitat za dodatne slike, ako im nešta ne izgleda dovoljno jasno..
2016 01 16