Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kakva ocjena ide za...

A oni koji misle drugačije želim im da bas n nju nalete pa da isto imaju zajebanciju
2016 01 27
Iskra, nemaš šta raditi - dala si joj negativnu i to je jedini mehanizam kojim se možeš služiti na Krpama u takvim slučajevima. Šta misliš da bi admin mogla učiniti? Curi je to prva negativna i neće je blokirati. Uzgred, ako izazoveš adminkinu pažnju mogla bi imati problema , jer u oglašavanju artikala kao prvu fotku koristiš fotku s neta.
2016 01 27
Tek nakon mojeg upita kad sam dobila cipele je priznala "pa da budem iskrena, cipele dosta dugo stoje". Druga stvar uplatila sam novce u roku tri sata nakon što je poslala podatke za uplatu, a njoj je trebalo nekoliko dana da ih pošalje i još je "zaboravila" poslat šifru. 200 kn sa poštarinom i 12 dana navlačenja preko poruka i čekanja odgovora. Ma, sitnica, jel.
2016 01 27
Cure su ovdje mastovite jako kad nesto treba uplatit ili sl. Neutralna i javit ce se ona ne brini
2016 01 27
Da li na paketu u kojem su ti došle cipele postoji njezina adresa, ime? Pa usporediš sa podacima koje ti je dala za uplatu? Iako to opet ne mora značiti da je baš njena adresa. Ma razumijem te, hoćeš se toga riješiti da budeš mirna. Ali gledaj sve sa pozitivnije strane, ako joj trebaju te cipele javit će se, a ti si barem uspjela dobiti povrat svoga novca što se pak nije desilo nekim korisnicima ovdje, već su ostale novčano oštećene.
2016 01 27
Samo ime je bilo na paketu, bez adrese, u podacima za uplatu je bilo drugo ime, isto prezime, broj računa, bez adrese Da, voljela bih to riješit, ne volim repove, najradije bi ih bacila, al da me onda za tjedan dana pogodi "ja bih svoje cipele natrag"... Prema svemu pročitanom ovdje ispada da stvarno mogu bit sretna što je povrat na kraju sjeo, bez prijetnji, uvreda ili većih neugodnosti i bezobrazluka.
2016 01 27
Baš čudno, kada sam tek kretala sa slanjem svojih ogrlica par puta sam zaboravila napisati svoje ime na paketu i uvijek su me tete špotale da treba ići i ime onoga tko je poslao. Onda se dobro snašla da joj paket prođe samo tako... Ma ne moraš bacati cipele. Stavi ih negdje sa strane gdje ih nećeš gledati da te ne podsjećaju na suradnju. Korisnici još pošalji poruku da ti da podatke. Pričekaj još neko vrijeme pa ćeš vidjeti. Možda je spora sa svime ako ste se već tako dugo dogovarale. Ili kako cure kažu, upiši joj neutralnu pa će vidjeti.
2016 01 27
Ne znam, pošto je vratila natrag novce ja joj ne bih dala neutralnu (imala sam sličnih iskustava i ja bih tad ostavila pozitivnu)...svatko može pogriješiti ali i popraviti pogrešku...ja sam romantičarka
2016 01 27
Neutralna...
2016 01 27
Ja isto ne bih dala neutralnu. S tim nećeš ništa postići, samo možeš produžiti bitku i još zaraditi i sama negativnu i prepoucavanje. Ovdje mnoge korisnice ne vraćaju novce, ti si ih odbila. Možda se odužio povrat i cijeli dogovor, ali si novce dobila natrag. Svoju dužnost si ispunila -poslala si poruku da ćeš joj poslati natrag njene cipele. Pošalji joj još jednu u slučaju da ju nije dobila, jer uzmimo u obzir da i krpice štekaju neko vrijeme i da ne pokazuju realno tko se kada logirao. I zašto odmah spominješ bacanje cipela? Pričuvaj ih negdje sa strane dok ne vidiš hoće ti se dotična javiti. Kada prođe neko vrijeme napraviš sa njima što hoćeš.
2016 01 27
I također možeš ovdje zalijepiti i slike spomenutih cipela, jer je teško na opisu da su neugodnog mirisa zaključiti da li je za neutralnu. Da li su oštećenje i u jakom lošem stanju? Ako jesu u lošem stanju onda bi bilo na neutralnu, jer ti je na neki način korisnica prešutjela to, htjela je pokušati ako ide. Ako se radi o neugodnom mirisu, onda sam za ono što si napisala u prethodnom postu. Jer svi smo različiti, nekome možda taj miris neće smetati, tebi je zasmetao. Evo primjer, svoju robicu prije slanja želim poslati urednu i koristim miris za odjeću, neke korisnice su pitale koje sredstvo koristim da im prelijepo miriše, a našla se jedna korisnica koja je u jednoj temi spomenula kako je kupila artikl od mene i tako joj je previše smrdio. A isti je taj artikl također namirišan sredstvom za odjeću. Pa ti sad budi pametan kako postupiti....
2016 01 27
A šta napraviti kad putuješ do Zagreba do Mimare jer gospođa radi u blizini pa glupača mislim si da ne mora sad ići nekamo čekam od 13 45 do 14 10 osobu koja se nije pojavila niti barem javila da neće doći nego mi sad pošalje poruku da se nismo dodatno dogovorile i da nije znala da treba doći.Dogorimo vrijeme i mjesto.Ne znam šta bi trebalo još dodatno dogovarati? S tim da sam imala jednu primopredaju u 11 h i čekam do 13 45 i bezveze gubim vrijeme jer je gospođa bila zauzeta prije. Ja sam očito teški kreten :(
2016 01 27
Ne, da se razumijemo, došlo mi je u prvi mah da ih bacim, ali ne bih uistinu to napravila. Vratila sam ih u vrećicu i zbuksala na ormar. Pa ono, imaju par sitnih oguljotki na toj koži/skaju. Ali opći dojam cipela mi je loš. Prema opisu "nosila sam ih dva puta" zaključio bi čovjek da su cipele u izvrsnom stanju, a ispalo je da su stajale u tko zna kakvim uvjetima od 2013. godine.. :( (nisam sad godinu izmislila, nakon "inspekcije profila našla sa i drugi oglas za iste gležnjače sa datumom na fotki iz 2013. godine). :/ I ne radi se o "mirisu" već o vonju po ustajalosti ili vlagi. Dumam o toj ocjeni već dan dva i nisam pametna. Za neutralnu sam zbog cjelokupnog iskustva, u prilog pozitivnoj je samo povrat.
2016 01 27
neutralna,jer po tome bi svaka prevarantica(govorim općenito,ne o tvom slučaju)koja je vratila novce nakon dužeg natezanja,prijetnji,prijava i čega sve ne trebala umjesto negativne imati pozitivnu jer je vratila novce.? povrat si dobila pa nije za negativnu,ali neutrala upozorenja radi.
2016 01 27
Ostaviti neutralnu radi budućih kupaca, da se malo zamisle da li su spremni poslovati s takvom osobom ili ne.
2016 01 27