Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pohvala za admina

Nakon drvlja i kamenja po adminu unazad par mjeseci kad su počeli problemi na krpicama,htjela bi pohvaliti admina,koji se trudi objasniti nam sve vezano za nove krpice i stvarno je aktivan i odgovara na sve upite :)
2016 02 03
pridruzujem se pohvalama :") :)
2016 02 03
to mislite na admn2nd a ne na admin pretpostavljam aaahahahahahhaha salim se ma ifka je super
2016 02 03
Isto tako :) Nazalost jedan admin ne stize sve pa je zatrpana i onda cure negoduju, budimo strpljive jer se radi! Pomaze nam sve i svaka cast, jos je i ljubazna osoba! I nebi se slozila da su se tehnicari "igrali" sa stranicom jer to nije lak posao, uvijek se nepredvidjeni problem pojavi kad krene "u pogon". Osim toga, vide se pomaci.
2016 02 03
> AndreaKod: > to mislite na admn2nd a ne na admin pretpostavljam aaahahahahahhaha > salim se > ma ifka je super hahha da ivkica...Andrea slušam neku muziku i tvoj avatar pleše po taktu točno haha 8-) :')
2016 02 03
nepogresiv je gangam stajl :')
2016 02 03
Podržavam. Ima nekih promjena na bolje nastalih radom, i stvarno je ljubazna.
2016 02 03
Ivancica je zakon! Da je nema..trebalo bi je izmisliti! ;)
2016 02 03
I od mene pohvale.. i naši pojedinačni problemi se rjesavaju, polako ali se rjesavaju.. proradila je stranica i veći i manji problemi se rješavaju Pohvale svim curkama na tim pozicijama!
2016 02 03
Da,istina... i ja se pridruzujem pohvalama. na sva moja pitanja dala mi je odgovore... vidim da je prisutna, sudjeluje u forumima.... uglavnom,tu je za nas.
2016 02 03