Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Muški parfemi

Ide li tu prodaja muških parfema koji su već načeti, znači nisu novi zapakirani? Znam da ženski parfemi uvijek idu i to vrlo dobro., a za muškarce cure ovdje eventualno kupuju nove parfeme zapakirane, za poklon. Kupujete li možda nekada i već malo potrošene muške parfeme? Imam od dečka, pa sam mislila pokušat prodati :P
2016 02 15
Uff sebi bi. Al muski su preosjetljivi na to nikad mu ne bi kupila "polovni" parfem
2016 02 15
Hehh daa ,:) zato i pitam, baš me zanima kupuje li itko polovne muške :D
2016 02 15
Ja sam prodala polovnih muskih i to 5,6 komada,tako da te ništa ne košta uslikati i staviti,nikad se ne zna :)
2016 02 15
Moj dečko zna kako ja sebi tu kupujem po tri puta nižoj cijeni parfeme pa me on uvijek pita da provjerim 'ima li taj i taj'. Kada ga nađe i ako mu cjenovno odgovara, kupimo mu ga. :) Parfemi nam stvarno ne smetaju korišteni, tako da. Za poklon nekome ne bih nosila korišteni, ali uvijek tražim za braću ili dečka, kada oni izraze želju.
2016 02 15
Kupujem ja. Mome ne smeta a meni još manje,pogotovo ako je cifra povoljna ;)
2016 02 15
Ne bih kupila za poklon ništa rabljeno, iako je parfem najmanje intiman, tj. sam sadržaj iz bočice nikad nije bio van, u dodiru s korisnikom. Sebi bih kupila, ali ionako koristim jedan po jedan pa ne trošim puno na njih i onda mogu dvaput godišnje kupit novu bočicu, tj. ni ne razmišljam o rabljenome. Al sam prodala jedan :D
2016 02 15
Evo ja sam neki dan stavila prirodno parfemsko ulje za muškarce u prodaju, i moram priznat da me je malo iznenadilo što nisam dobila još ni jedan upit za njega :O Čak ga nitko nije stavio ni u omiljene :/ Sve mi se čini da ni neće bit upita, sudeći po komentarima na ovu temu :/
2016 02 16
Prije nekoliko dana kupila sam mužu ovdje famozan niche parfem, , po izvrsnoj cijeni. Prije dva tri mjeseca također. Oboje smo veliki zaljubljenici u parfeme, uglavnom volimo niche, a cijena novih je stvaaaarno visoka. Ovdje ih se nađe po cijenama koje se daju podnijeti. Koristimo više parfema u istome periodu - prema danu, raspoloženju, odjeći, svemu......pa bismo sigurno bankrotirali da ih ne nalazimo ovdje. I frendice tako kupuju. Zato, DumaBoden - samo ga lansiraj! Naći će on svog čovjeka ;)
2016 02 16
Meni osobno su draži lagani muški parfemi nego velika većina ženskih...Jil Sander,Kenzo... ;)
2016 02 16
Samo ti to uslikaj, stavi neku razumnu cijenu i prodat će se ;)
2016 02 16
Eto budem onda pokušala :")
2016 02 16
Za Chanelovog Egoista eh...
2016 02 16