Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

haljine s neta

ne znam gdje staviti upit pa cu ovdje...ovako primjecujem da dosta haljina na mk ima s ebya ili monika posredovanja.zanima me zasto prodajete te stvari (jednom ili nijednom nosene)?da li su losije kvalitete, neki bzv materijal ili u cemu je problem? cekam nekoliko stvari narucenih na mp i sad sam zabrinuta da se nisam zeznula... moze odgovor i privatno
2016 02 29
Meni dosta toga krivo dode, najčešće veličina.. krive dimenzije.. a zna se dogoditi i kriva boja, veličina (ne mjere) ili sasvim drugi proizvod.. svašta zna biti
2016 02 29
I mene zanima kvaliteta materijala?
2016 02 29
kvaliteta je ok .. nije bas najbolja.. ali vrijedi tih novaca.. bar je s mojim bio tako I obavezo gledajte materijal..znam otvorit treperice a na kraju materijal pamuk ili tako nesto pa kao samo uzorak trapera i da zna se jos dogoditi da dode duplo ili kasni pa ode neka prigoda(svadba, rodendan, rođendanski poklon ili sl. za sto je bilo namjenjeno)
2016 02 29
Hvala na odgovoru!
2016 02 29
imam jako lose iskustvo s monika posredovanjem i zao mi je sto joj tada nisam ''zviznula'' negativan komentar na zid. mama je narucila satove hello kitty kao bozicni poklon za sve necakinje. satovi su bili malo bolji i cijena je bila dost visoka s obzirom da je bilo vise komada. Satovi nikako da stignu i ja sam se javila u odredenom roku u kojem je bilo potrebno se javit da bi se mogao izvrsit povrat novca od sellera. Ignorirali su nekoliko mojih mailova i nakon sto je prosao rok za zalbe su mi se javili da je sada kasno i da nemogu nista uciniti. Pukao mi je film jer je ocito bila njihova greska u pitanju jer sam ja odreagirala na vrijeme. Na kraju su mi cak i bahato odgovarali i to mi je bas sramota za tako jednu poznatu firmu. Policiju nisam ukljucivala jer je bilo rijec o par stotina kuna, ali ostao mi je gorak okus u ustima. Mozda nije toliko vezano uz tvoju temu, al imala sam potrebu podjeliti to.
2016 02 29
e da i po pitanju haljina slazem se s mirnom, precudne su mi dolazile, pogotovo ovo za duzinu, nema veze s vezom. To je majica / tunika ali haljina ne heh
2016 02 29
> nena56: > imam jako lose iskustvo s monika posredovanjem i zao mi je sto joj tada nisam ''zviznula'' negativan komentar na zid. mama je narucila satove hello kitty kao bozicni poklon za sve necakinje. satovi su bili malo bolji i cijena je bila dost visoka s obzirom da je bilo vise komada. Satovi nikako da stignu i ja sam se javila u odredenom roku u kojem je bilo potrebno se javit da bi se mogao izvrsit povrat novca od sellera. Ignorirali su nekoliko mojih mailova i nakon sto je prosao rok za zalbe su mi se javili da je sada kasno i da nemogu nista uciniti. Pukao mi je film jer je ocito bila njihova greska u pitanju jer sam ja odreagirala na vrijeme. Na kraju su mi cak i bahato odgovarali i to mi je bas sramota za tako jednu poznatu firmu. Policiju nisam ukljucivala jer je bilo rijec o par stotina kuna, ali ostao mi je gorak okus u ustima. Mozda nije toliko vezano uz tvoju temu, al imala sam potrebu podjeliti to. hvala. ja sam jednom narucila tajice i sve super.ovo mi je sad tek druga narudzba, a u pitanju je nekoliko haljina..vidjet cu kako ce ispasti..
2016 02 29
> nena56: > e da i po pitanju haljina slazem se s mirnom, precudne su mi dolazile, pogotovo ovo za duzinu, nema veze s vezom. To je majica / tunika ali haljina ne heh super!mogu ocekivati da ce sve biti premale s obzirom na to da sam vise 40 nego 38 br
2016 03 01
ubacujem se i ja :) je li netko narucivao svecanije haljine a da su mu dobre? mislim na materijal i sveukupan dojam
2016 03 01
U više navrata sam se uvjerila da ono njihovo "možda će biti greške 2-3cm u mjerenju", znači zapravo "fulali smo 20 cm u mjerenju". A materijal je uglavnom loš, poput pvc vreće za smeće :s
2016 03 01
pierra, nadam se da ce tebi bit sve okej s narudzbom. Za haljine istina da da su manje, ja imam jake bokove pa se to jos sve rasiri na meni i jos krace bude. Al nemora bit, ima ljudi koji su i zadovoljni s narucenim. Jednom mi je dosla dobra duzina i sve kao na slici, al se prozirala malo hehe. Mama mi je srecom onda nasila podstavu i bilo je okej. Improvizirat ces, a uostalom mozes i prodati ovdje. Ima cura koje su niske i njima je sve predugacko hehe
2016 03 01
cure, ste možda naručivale sa Wish-a što? Imate kakva iskustva s tom stranicom?
2016 03 01
Pozdrav, i sama naručujem s eBaya masu toga i svjesna sam da ce kvaliteta biti onakva koliko sam ju platila. Haljine su pretežno od poliestera znaci elastično nista posebno iako sam imala puno puno sreće sto se tiče haljinica, majica i tako tih sitnica. Inače sam mršava dosta pa su mi njihove mjere kao krojene po meni a imam dvije haljine s eBaya sto ovdje prodajem i naglašen je materijal i da su iste naručene od tamo. Sto se tiče povrata novca, eBay je pravi mali raj (haha).. Kupila sam preko 70 artikala što sebi što drugima i Ajmo rec da mi ih 15-ak nije došlo u par godina ali uvijek su novci bili uredno vraćeni uz poruke isprike od sellera osobno a ako je seller bio prevarant onda mi je eBay vraćao (kao sto je zagarantirano). Dakle, Monika posredovanje naručuje s eBaya i isto tako bi trebali vraćati uredno novce kupcima koji nisu zadovoljni ili kojima nije stigao paket (jer eBay selleri refundiraju I AKO nesto nije kao na slici ili je oštećeno itd) . Napisala sam roman ali hocu reci da je eBay jako dobra stvar jer piše apsolutno sve od materijala do mjera u cm (sa malim odstupanjima) a ako se zeznemo oni ce sve napraviti kako bi to popravili. A inače ako preko krpica šalju eBay stvari onda bi svakako trebali to napomenuti i opisati stvarno stanje odjeće
2016 03 02
puno je tu toga sto bi trebalo biti a nije. artikli bi trebali biti uredni, novac bi trebao biti vracen, isprika bi trebala biti ostavljena. Ja imam iskustvo kakvo imam i nazalost nije uvijek dobro. od lijepih stvari sto su mi e desile su naljepnice na zid koje su kasnile pa sam dobila ispriku i dodatni poklon paket (narucivala sam preko kolegice sa paypalom) bas mi je to bilo drago :)
2016 03 02