Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lak za nokte

Curee, koji je ono lak za nokte o kojem se stalno priča da je super za učvršćivanje noktiju? Čini mi se da je neki Eveline, ali koji točno? :P
2016 03 01
Ovaj 8u1, i da odličan je :D
2016 03 01
E super, hvala :) A koliko košta otprilike?
2016 03 01
20 kn je :)
2016 03 01
Ali jako isušuje zanoktice, bilo bi ti ih prije upotrebe dobro zaštititi nekim uljem
2016 03 01
Meni ne..ni mojim frendicama, ne znam. Ugl, ako je do tog, imas i njihov lak koji je samo ulje, mislim bademovo. :) Ali naravno, ne mozes lak na ulje stavljati.
2016 03 01
Istina, ako ne paziš kako lakiraš i zakačiš kožicu oko noktiju isuši je za poludiiti :/ ja nisam uopće zadovoljna tim tetmanom - čitala sam na forumu kako ga cure hvale i probala - kao - malo para, pa nema veze ni ako ispušim. Što se mene tiče , u ovom slučaju vrijedi ona stara - koliko para, toliko i muzike. Ništa mi nije pomogao, a kožću oko noktiju sam s mukom oporavila (dobro, to sam sama kriva, jer sam ubrzini i nepažljivo lakirala)
2016 03 01
Kad sam ja isprobala taj 8u1 doživjela sam vjerojatno najgoru bol u životu, nije mi baš bilo svejedno pa sam malo istraživala je li se to još nekome dogodilo i naišla sam na nekoliko negativnih iskustava i saznala da je vjerojatno do formaldehida, tako da ako se odlučiš prvo probaj na jednom noktu i vidi kako će reagirati :)
2016 03 01
Ne smije ga se staviti više od jednog sloja jer prsti pocnu trnuti.
2016 03 02
Prema uputstvima stavlja se prvog dana jedan sloj, sljedećeg dana još jedan preko njega. Treći dan se sve skine i opet stavi jedan sloj, četvrti dan još jedan....i tako kroz dva tjedna. Nista mi nije trnulo, ali mi se ništa nije ni popravilo.
2016 03 02
Bačene pare :@ ! Još u uputstvu kaže - ne stavljati na oštćene nokte! A zašto ga stavljam, nego zato jer su jadni i oštećeni :@ Nikakve promjene nema. Nije baš ni da sam Bogznašta očekivala ali me ipak nervira kad mi se izbiju pare iz džepa ni za šta.
2016 03 02
Ajme meni kakva iskustva :O Ocito jedino meni za trajno ucvrstio nokte, sad su ful dugi bez laka jer su bijeli i ne pucaju uopce..mislim, ja sam ga i frendicama preporucila, sve smo bile odusevljene. 100 ljudi - 100 čudi, uvijek :)
2016 03 02
Ma, da, tako ti je sa svim stvarima - što je za nekoga dobro za drugog nije. Pred par mjeseci imala sam strašne glavobolje preporučeni su mi razni analgetici od prijateljica kojima su bol uklanjali potpuno i na duže staze - ja kao da sam ih preko ramena bacala, umjesto da ih pijem - ništa :,'( ! Sigurno će se javiti još netko kome je lak pomogao :
2016 03 02
evelin mi je super lak. doduse onaj za izbjeljivanje noktiju. od 8u1 su mi isto fino rasli. i tek sad kada citam ovo si mislim zasto su mi zanoktice tako suhe i uzasne. nokti dosli kao sa reklame, a zanoktice uzas. dobro da sam ovo procitala jer mi nekako uopce nije palo na pamet da je od laka.
2016 03 03