Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

operacija nosa

Bok cure,namjeravam raditi operaciju nosa,nemam grbu ali imam na nosu hrskavicu sa strana koja strsi ispod koze i previse je podignut,u uzem izboru su mi Dr.Glušec u Makarskoj i Dr.Tončić u Zagrebu,molim ako je koja imala kakvo iskustvo sa tim doktorima da napise svoj osvrt,jako bi mi puno pomoglo da cujem misljenja drugih jer je stvarno tesko naci dobrog kirurga.
2016 03 09
ja osobno nemam iskustva, a niti itko moj bližnji.... no svakako bih odabrala onog liječnika koji radi i u bolnici, ili je radio dugo godina pa je sada privatnik ...
2016 03 09
A Bagatin u Zagrebu? Malo ih progooglaj
2016 03 09
Najbolje recenzije sam procitala o glušcu i tončiću ali bas bi volila misljenje nekoga ko je bio kod njih. Svaki ima nesto i dobro i lose.
2016 03 09
A Glumičić? Ne znam kak mu idu noseki, ali znam curu kojoj je vuheka čist fajn sredil :)
2016 03 09
A doktor Davor Džepina ?? Moja je kuma bila kod njega i jako je zadovoljna .
2016 03 09
Za Glumicica sam citala vise negativnih nego pozitivni komentara,navodno je super ko oce podignut nos al meni je vec dignut i previse pa sam njega makla sa liste,on je kazu expert ko oce prcast nos a moj je vec takav.
2016 03 09
Meni je dr. Džepina radio rinoseptoplastiku i moram reći, da sam jako zadovoljan, čovjek je mojster, a treba je znati da čak i najbolji kirurgi imajo kada loš rezultat, nije kirurga na tom planetu sa 100% success rate. Otišao sam do njega zbog mnoštva dobrih kritika i ne žalim. Čak i vrlo povoljnu cijenu. Preporučujem.
2016 12 22
Definitivno Glusac. Znam ljude koji su isli kod njega, savrseno je napravio. Super mu je i pristup pacjentima. Neka te ne obeshrabljuje ovo sto trenutno pise po novinama, svi oni imaju failove samo sto neki imaju jako dobru moc zataskavanja
2017 04 17