Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Uklanjanje madeza

Evo svježa info..uklonila 2 madeža na šalati prije 3 tjedna.Potrebna uputnica i narudžba.Jedan na leđima i jedan na grudima odnosno desnoj dojci.Boli samo anestezija,ali ne prejako.Samo uklanjanje ne boli.Poslije samo lagano osjećaš to mjesto.Ja sam se trebala malo čuvati da se ne bi otvorili šavovi,nisam smjela ležati na tim mjestima,nema vježbanja,nisam ni svoju curicu smjela uzeti u ruke nekoliko dana.Konci se skidaju nakon 2 tjedna.Ožiljak postoji i još je velik i crven,ali postupno blijedi.Valjda će još izblijedjeti.Eto.Nadam se da sam pomogla.
2016 04 02
Znaci ne isplati mi se sad to skidati jer ce mi se za maturalnu vidjet oziljak :( a ne znam kako da u 6. mj to radim jer sam cula da se ljeti ne smije
2016 04 02
ovo ovdje su ti osobna iskustva,najbolje ti je pitati svog doktora...
2016 04 02
> Estera00: > Znaci ne isplati mi se sad to skidati jer ce mi se za maturalnu vidjet oziljak :( > a ne znam kako da u 6. mj to radim jer sam cula da se ljeti ne smije ne bi ti smio ožiljak biti na suncu, jer će ti onda puno duže trebati da zaraste
2016 04 02
> Estera00: > Znaci ne isplati mi se sad to skidati jer ce mi se za maturalnu vidjet oziljak :( > a ne znam kako da u 6. mj to radim jer sam cula da se ljeti ne smije Skidaju u ambulanti do kraja svibnja, i onda opet krenu poslije ljeta, e sad ne znam jel 9. ili 10. mj. Privatno možeš skinut već dan nakon pregleda, ali je jako skupo, a što se tiče ožiljka to je tu negdje. I da, pitaj svog doktora, sigurno zna bolje od nas ;)
2016 04 02
1 2