Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je neka opasna psihička bolest zavladala dok sam spavala?!

Radila sam dugo u noć , pa sam se počastila duljim spavanjem. Sva su djeca potjerana u vrtić/školu/faks/pm prije nego sam se probudila (Bože blagoslovi mog muža), psi su nahranjeni, kavica skuhana.......Natočim si, sjednem i u blaženom miru i neznaanju krenem listati Krpice....Može li bolje? Ništa ne moram, nikud ne moram, mogu tu sjediti kao beskorisni tromb i pustiti da me listanje ugodno zatupljuje... WEEEEEEEEEEEEEEEE :o :o :o ! Oglas 'Spužvica za kupanje'. Kaže: Korištena par puta. :o :o :o ! Kaže:30 kn :o :o :o ! Jesam li se ja probudila u istom svemiru u kojem sam zaspala ili....?
2016 04 07
hahahhahahah :D Kakva je to spužvica koja košta više od nove u butizi :D
2016 04 07
Svasta :') :')
2016 04 07
:') :') :') genijalnost. ja sam nedavno naletila na korištene ukosnice, isto za 30 kn x-)
2016 04 07
jaooo :') a nova 5 kn u offertissimi hahah
2016 04 07
Možda je to original jadranska spužva fi50 cm sa zamecima koralja ,:)
2016 04 07
Mozda neki misle da su njihove mrtve stanice predragocjene da bi se tek tako prodale :')
2016 04 07
Predobar početak dana, 👍 ne si ga kvariti biserima s krpica. ;)
2016 04 07
> gitadevi: > Radila sam dugo u noć , pa sam se počastila duljim spavanjem. Sva su djeca potjerana u vrtić/školu/faks/pm prije nego sam se probudila (Bože blagoslovi mog muža), psi su nahranjeni, kavica skuhana.......Natočim si, sjednem i u blaženom miru i neznaanju krenem listati Krpice....Može li bolje? Ništa ne moram, nikud ne moram, mogu tu sjediti kao beskorisni tromb i pustiti da me listanje ugodno zatupljuje... > WEEEEEEEEEEEEEEEE :o :o :o ! > Oglas 'Spužvica za kupanje'. Kaže: Korištena par puta. :o :o :o ! Kaže:30 kn :o :o :o ! > Jesam li se ja probudila u istom svemiru u kojem sam zaspala ili....? Mislim da nisi dobro shvatila,riječ je o LIJEPOJ ROZOJ SPUŽVICI SAMO JEDNOM IŽMIKANOJ :'(
2016 04 07
brdo, a kaj bi ti. mozda su fakat nosene jednom. punih 6 mjeseci. u polju. ak ne znas, kuis..nemoj
2016 04 07
Jep. A onda su mirisne nožice oprane onom spužvicom.
2016 04 07
> cipelitza: > brdo, a kaj bi ti. mozda su fakat nosene jednom. punih 6 mjeseci. u polju. ak ne znas, kuis..nemoj :') :') :') :')
2016 04 07
lako za nozice, njih tek ne kupujemo. al te tenisice su ubacene na 90 u vesmasinu. toe taj used look dobiven ili drot kefom po kapici jedne od dvije tenesice ili se vesmasina bas junacki razbacala na satu trbusnog plesa.
2016 04 07
hahaha gita blago tebi :D samo me čudi šta se čudiš spužvici :P mene ovdje više ništa ne iznenađuje :)
2016 04 07
Hahaha cipe :')
2016 04 07
1 2 3 4 5